LAJMI I FUNDIT:
Kevin Spacey

Kevin Spacey

44 Artikuj

Filmi i parë pas skandalit: Kevin Spacey rikthehet në ekranin e madh

Filmi i parë pas skandalit: Kevin Spacey rikthehet në ekranin e madh

TV / Film
Netflix njofton se ka humbur miliona dollarë shkaku i Kevin Spaceyt

Netflix njofton se ka humbur miliona dollarë shkaku i Kevin Spaceyt

TV / Film
Neeson: Akuzat për keqtrajtime seksuale në Hollywood janë gjueti shtrigash dhe gjëra fëmijësh

Neeson: Akuzat për keqtrajtime seksuale në Hollywood janë gjueti shtrigash dhe gjëra fëmijësh

Po Flitet
Yjet vishen në të zeza në Golden Globes, protestojnë ndaj ngacmimeve seksuale në Hollywood

Yjet vishen në të zeza në Golden Globes, protestojnë ndaj ngacmimeve seksuale në Hollywood

Po Flitet
Plummer e ka zëvendësuar për mrekulli Kevin Spaceyn në “All The Money In The World” (Video)

Plummer e ka zëvendësuar për mrekulli Kevin Spaceyn në “All The Money In The World” (Video)

TV / Film
“Askush nuk e do më Kevin Spaceyn”

“Askush nuk e do më Kevin Spaceyn”

TV / Film
House of Cards do të vijojë pa Kevin Spacey

House of Cards do të vijojë pa Kevin Spacey

TV / Film
Katërmbëdhjetë aktorët që u shkarkuan drejtpërsëdrejti nga filmat që po xhironin, dhe u zëvendësuan nga aktorë të tjerë (Foto)

Katërmbëdhjetë aktorët që u shkarkuan drejtpërsëdrejti nga filmat që po xhironin, dhe u zëvendësuan nga aktorë të tjerë (Foto)

TV / Film
Kevin Spacey në hetime edhe për sulmin e dytë seksual

Kevin Spacey në hetime edhe për sulmin e dytë seksual

Yjet
Kevin Spacey largohet nga dokumentari për 50 vjetorin e Carol Burnett

Kevin Spacey largohet nga dokumentari për 50 vjetorin e Carol Burnett

TV / Film
Edhe Netflix ndërpret të gjitha lidhjet me Kevin Spacey

Edhe Netflix ndërpret të gjitha lidhjet me Kevin Spacey

Yjet
Vazhdojnë problemet për Kevyn Spacey, Toni Montana e akuzon për ngacmim seksual

Vazhdojnë problemet për Kevyn Spacey, Toni Montana e akuzon për ngacmim seksual

TV / Film
Spacey sikur Weinstein, “House of Cards” merr fund pas sezonit të gjashtë (Foto)

Spacey sikur Weinstein, “House of Cards” merr fund pas sezonit të gjashtë (Foto)

TV / Film
Kevin Spacey kërkon falje për keqtrajtimin e Anthony Rapp dhe pranon se është homoseksual

Kevin Spacey kërkon falje për keqtrajtimin e Anthony Rapp dhe pranon se është homoseksual

Po Flitet
Zbulohen pagat e aktorëve të Hollywoodit (Foto)

Zbulohen pagat e aktorëve të Hollywoodit (Foto)

TV / Film
Dështimi i fotografive të të famshmëve (Foto)

Dështimi i fotografive të të famshmëve (Foto)

Yjet
“House of Cards” mund të vazhdojë me historinë e Donald Trump si president

“House of Cards” mund të vazhdojë me historinë e Donald Trump si president

TV / Film
Kevin Spacey në lojën pyetje-përgjigje të shpejta të Jimmy Fallonit thotë: Jam shqiptar (Video)

Kevin Spacey në lojën pyetje-përgjigje të shpejta të Jimmy Fallonit thotë: Jam shqiptar (Video)

Yjet
Drejtori i QKK-së pjesë e jurisë së Antalya Film Festival

Drejtori i QKK-së pjesë e jurisë së Antalya Film Festival

Filmi
Yjet në festivalin e birrës në Munih (Foto)

Yjet në festivalin e birrës në Munih (Foto)

Yjet