LAJMI I FUNDIT:

Filmi i parë pas skandalit: Kevin Spacey rikthehet në ekranin e madh

Filmi i parë pas skandalit: Kevin Spacey rikthehet në ekranin e madh
Kevin Spacey (Foto: Getty Images)

Aktori Kevin Spacey kthehet në ekranin e madh me një rol në filmin “Billionaire Boys Club”, e cila është paraqitja e tij e parë në film pas akuzave të vitit të kaluar për ngacmim seksual dhe faktin që pranoi se ai është homoseksual.

Reklama

Filmi “Billionaire Boys Club” është filmuar para skandalit të ngacmimeve seksuale dhe premiera jepet në gusht të këtij viti.

Kevin Spacey (Foto: Getty Images)

“Ne shpresojmë që akuzat që kanë të bëjnë me sjelljen e një prej aktorëve, të cilët nuk ishin të njohur publikisht kur xhirua filmi, nuk do ta shqetësonte këtë botim. Vendimi për lirimin e këtij filmi nuk ishte fare i lehtë”, thanë tregtarët.

Filmi sjell një histori të vërtetë për një grup të rinjsh, të cilët në vitet 1980 organizuan një klub, përmes të cilit duhet të shpejtonin pasi ishin të lodhur nga mashtrimet.

Foto: Getty Images

Spacey luan rolin e Rona Levine, një mashtrues dhe njeri homoseksual i cili u vra pas mashtrimit të një grupi njerëzish. Trupi i tij nuk u gjet kurrë, dhe disa mendojnë se ai ende mund të jetë gjallë.

James Cox është regjisor i filmit, dhe përveç Spacey, në film luajnë edhe: Ansel Elgort, Taron Egerton, Ema Roberts, Suki Waterhouse dhe shumë të tjerë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Fotografia që po ngjall reagime: Kendall Jenner me veshje luksoze rrugëve të Parisit ndërsa një vajzë e vogël lypsare e shikon me lakmi

Fotografia që po ngjall reagime: Kendall Jenner me veshje luksoze rrugëve të Parisit ndërsa një vajzë e vogël lypsare e shikon me lakmi

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Magazina

"Më pështynin dhe më keqtrajtonin", çifti Beckham rrëfejnë periudhën e errët të Davidit kur ai u akuzua se i shkaktoi humbjen Anglisë në Botëror

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Kalo në kategori