LAJMI I FUNDIT:

Dështimi i fotografive të të famshmëve (Foto)

Dështimi i fotografive të të famshmëve (Foto)

Derisa jeni duke pozuar për një fotografi perfekte, ndodh që një i panjohur të kalojë dhe t’jua prishë pozën. Ky moment nuk është i panjohur për ne dhe është shumë acarues.

Reklama

Por, ndoshta kjo sjellje do të ndryshojë kur fotografia juaj “shkatërrohet” nga një person i njohur.

Më poshtë, Klan Kosova ka përmbledhur disa nga fotografitë më epike, ku yjet kanë dalë në fotografitë e të panjohurve, pa planifikim!

Arnold Schwarzenegger dhe një grup i turistëve tajlandezë

Gruaja po pozonte, pa e ditur se prapa saj ishte Steven Tyler

“Doja të bëja një fotografi me foshnjën time, por një idiot e prishi atë” – ishte Nicolas Cage

 

Nëse martoheni në New York, mos u habitni nëse në fotografi e shihni  Zach Braff

 

Kevin Spacey “prish” fotografinë e kësaj gruaje në Boston

 

Ndoshta selfie”më e mirë me aktorin Dwayne Johnson

 

Mbretëresha Elizabetë II karakterizohet për sens të humorit

 

Aaron Paul në festivalin Coachella

 

Wil Wheaton kapi një mundësi

 

“Një i moshuar me puro ma prishi këtë foto me një yll”

 

Edhe yjet janë “viktima”

 

Momenti kur Benedict Cumberbatch futet në fotografinë e U2 në ‘Oscars 2014’


Në trend Magazina

Më shumë
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Kalo në kategori