LAJMI I FUNDIT:

Dwayne Johnson

156 Artikuj

Realizon 50 tatuazhe vetëm për t’u dukur si The Rock, italiani Antonio Muratore thotë se njerëzit e ndalin në rrugë për t’i kërkuar fotografi

Realizon 50 tatuazhe vetëm për t’u dukur si The Rock, italiani Antonio Muratore thotë se njerëzit e ndalin në rrugë për t’i kërkuar fotografi

Yjet
Publikohet lista me 10 meshkujt më të bukur sipas shkencës për vitin 2023, Rege-Jean Page është burri më i pashëm në botë

Publikohet lista me 10 meshkujt më të bukur sipas shkencës për vitin 2023, Rege-Jean Page është burri më i pashëm në botë

Yjet
Rivalë në fushë, rivalë jashtë saj – Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi sfidojnë njëri-tjetrin edhe në Instagram

Rivalë në fushë, rivalë jashtë saj – Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi sfidojnë njëri-tjetrin edhe në Instagram

Yjet
Njëmbëdhjetë të famshmit që ndihmuan nga pasuria e tyre për raste të ndryshme në botë përgjatë vitit 2022

Njëmbëdhjetë të famshmit që ndihmuan nga pasuria e tyre për raste të ndryshme në botë përgjatë vitit 2022

Egzona Shigjeqi
Transformimi gazmor i Dwayne Johnson: Vajzat i ofruan një ‘trajtim të veçantë bukurie’

Transformimi gazmor i Dwayne Johnson: Vajzat i ofruan një ‘trajtim të veçantë bukurie’

Yjet
Duket sikur “Black Adam” vdiq në fund të filmit të parë, pasi Dwayne Johnson dyshohet se nuk do të luajë në pjesën e dytë

Duket sikur “Black Adam” vdiq në fund të filmit të parë, pasi Dwayne Johnson dyshohet se nuk do të luajë në pjesën e dytë

TV / Film
Dwayne Johnson nuk do të bashkëpunojë kurrë më me Vin Diesel, kjo është arsyeja

Dwayne Johnson nuk do të bashkëpunojë kurrë më me Vin Diesel, kjo është arsyeja

Yjet
Dwayne Johnson ka zbuluar sekretin e dukjes së tij të përkryer… Ja se çfarë ha aktori më i fuqishëm!

Dwayne Johnson ka zbuluar sekretin e dukjes së tij të përkryer… Ja se çfarë ha aktori më i fuqishëm!

Ndërtim i muskujve
Dwayne Johnson thotë se nuk do të kandidojë për president të Amerikës

Dwayne Johnson thotë se nuk do të kandidojë për president të Amerikës

Yjet
Dwayne Johnson tregon bicepsin e tij masiv rrugëve të Hollywoodit

Dwayne Johnson tregon bicepsin e tij masiv rrugëve të Hollywoodit

Yjet
Ishin shumë miq të mirë – por një video i shkatërroi raportet mes Logan Paul dhe The Rock

Ishin shumë miq të mirë – por një video i shkatërroi raportet mes Logan Paul dhe The Rock

Sporte tjera
Chris Rock dhe Dwayne Johnson nuk do të jenë nikoqirë të “Emmy Awards 2022”

Chris Rock dhe Dwayne Johnson nuk do të jenë nikoqirë të “Emmy Awards 2022”

Yjet
Dwayne Johnson befason nënën e tij me një shtëpi të re luksoze

Dwayne Johnson befason nënën e tij me një shtëpi të re luksoze

Yjet
Me Dwayne Johnson në krye të listës – këta janë 10-të aktorët më të paguar për vitin 2022

Me Dwayne Johnson në krye të listës – këta janë 10-të aktorët më të paguar për vitin 2022

Valmira Rrustemi
I pensionuar nga sportet luftarake, por The Rock impresionon të gjithë me muskujt në shpinë dhe këmbë

I pensionuar nga sportet luftarake, por The Rock impresionon të gjithë me muskujt në shpinë dhe këmbë

Sporte tjera
Të famshmit që ishin prezentë dhe morën vëmendje në finalen e ‘Super Bowl’

Të famshmit që ishin prezentë dhe morën vëmendje në finalen e ‘Super Bowl’

Yjet
Chris Evans dhe Dwayne Johnson bëhen bashkë për të sjellë një film të ri

Chris Evans dhe Dwayne Johnson bëhen bashkë për të sjellë një film të ri

TV / Film
The Rock nënshkruan kontratë historike me UFC

The Rock nënshkruan kontratë historike me UFC

UFC
Sportistët më të pasur në botë

Sportistët më të pasur në botë

Driton Gajraku
Llogaritë dhe yjet botërore më të ndjekur në Instagram

Llogaritë dhe yjet botërore më të ndjekur në Instagram

Yjet
“Red Notice” – filmi më i ndjekur në Netflix i të gjitha kohërave

“Red Notice” – filmi më i ndjekur në Netflix i të gjitha kohërave

Yjet
Dwayne Johnson befason dhe e bën të qajë një fans, teksa i dhuron kamionin e tij të personalizuar nga filmi “Red Notice”

Dwayne Johnson befason dhe e bën të qajë një fans, teksa i dhuron kamionin e tij të personalizuar nga filmi “Red Notice”

Yjet
Dwayne Johnson përfshihet në garë për rolin e James Bondit

Dwayne Johnson përfshihet në garë për rolin e James Bondit

TV / Film
‘The Rock’ pas vrasjes aksidentale nga Alec Baldwin: Më nuk do të përdorim armë të vërteta nëpër xhirime

‘The Rock’ pas vrasjes aksidentale nga Alec Baldwin: Më nuk do të përdorim armë të vërteta nëpër xhirime

Yjet