LAJMI I FUNDIT:

Zbulohen pagat e aktorëve të Hollywoodit (Foto)

Zbulohen pagat e aktorëve të Hollywoodit (Foto)

Aktorja Jennifer Lawrencembetet në krye të listës së aktorëve më të paguar në Hollywood.

Reklama

Lawrence ka fituar 20 milionë dollarë për filmin e ri “Hunger Games: Red Sparrow”, ndërsa pas saj është Will Smith për filmin “Bright” dhe Dwayne Johnson për filmin “Jumanji: Welcome to the Jungle”.

Mënyra se si përfundojnë 12 seritë televizive më të pëlqyera në të gjithë botën (Foto)
Lexo po ashtu Mënyra se si përfundojnë 12 seritë televizive më të pëlqyera në të gjithë botën (Foto)

Në seritë televizive Jom Parson dhe Johnny Galecki paguhen nga 900 mijë dollarë për paraqitjen e tyre në serinë “The Big Bang Theory”, raporton The Hollywood Reporter.

Larg tyre nuk është as aktori legjendar Kevin Spacey, i cili fiton 500 mijë dollarë për çdo episod të “House of Cards”.

Pesëmbëdhjetë filmat me dhe pa efekte speciale (Foto)
Lexo po ashtu Pesëmbëdhjetë filmat me dhe pa efekte speciale (Foto)

Aktorja Emma Watson raportohet se është paguar vetëm 3 milionë dollarë për paraqitjen e saj në filmin “Beauty and the Beast”, ndersa Jessica Chastain është paguar 700 mijë dollarë për filmin “Woman Walks Ahead”. /KP/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Magazina
Kalo në kategori