LAJMI I FUNDIT:

Pesëmbëdhjetë filmat me dhe pa efekte speciale (Foto)

Pesëmbëdhjetë filmat me dhe pa efekte speciale (Foto)

Pa grafika kompjuterike dhe efekte speciale, filmat tanë të preferuar do të ishin krejtësisht të ndryshëm: shpërthime më pak të besueshme, peizazhe jo aq skenike dhe disa nga personazhet më të njohur, plotësisht të munguar.

Bright Side ju fton të shikoni pas perdes dhe shihni procesin e filmimit me sytë tuaj, transmeton Telegrafi.

Njëmbëdhjetë truke të pabesueshme që praktikohen në filma (Foto)
Lexo po ashtu Njëmbëdhjetë truke të pabesueshme që praktikohen në filma (Foto)

15. Game of Thrones

14. The Lord of the Rings

13. Maleficent

12. 300

10. The Avengers

9. The Chronicles of Narnia

8. Oz the Great and Powerful

7. Avatar

6. Divergent

5. Sin City

4. Inception

3. Real Steel

2. The Man from U.N.C.L.E.

1. Guardians of the Galaxy

/Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Magazina
Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Magazina

"Nuk dinim asgjë për motrën, nënën e nxorën policët me shkop" - Ana Kabashi rrëfen mes lotësh për luftën në Kosovë

Magazina
Nuk i del inati - Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

Nuk i del inati - Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Rina Balaj dhe Marin sjellin këngën e re “Jena Dasht”

Rina Balaj dhe Marin sjellin këngën e re “Jena Dasht”

Magazina
Kalo në kategori