LAJMI I FUNDIT:

KB Vëllaznimi

142 Artikuj

Basketboll, Vëllaznimi fiton Kupën në Ligën e Parë

Basketboll, Vëllaznimi fiton Kupën në Ligën e Parë

Basketboll
Vëllaznimi vazhdon i pamposhtur në basketboll

Vëllaznimi vazhdon i pamposhtur në basketboll

Basketboll
Për herë të parë, Feronikeli ngjitet në Superligën e Kosovës në basketboll

Për herë të parë, Feronikeli ngjitet në Superligën e Kosovës në basketboll

Super Liga
Përfundon afati kalimtar vjeshtor në basketboll, lista me të gjitha transferimet

Përfundon afati kalimtar vjeshtor në basketboll, lista me të gjitha transferimet

Super Liga
Klubet e basketbollit që e kanë fituar Kupën e Kosovës ndër vite

Klubet e basketbollit që e kanë fituar Kupën e Kosovës ndër vite

Basketboll
Vëllaznimi ose Kerasan Prishtina, cila do të largohet nga elita

Vëllaznimi ose Kerasan Prishtina, cila do të largohet nga elita

Super Liga
Sonte xhiroja e rradhës në basketboll, takimi i parë Vëllaznimi-Bashkimi

Sonte xhiroja e rradhës në basketboll, takimi i parë Vëllaznimi-Bashkimi

Super Liga
Peja pa probleme ndaj Vëllaznimit

Peja pa probleme ndaj Vëllaznimit

Superliga
Në “Shani Nushi” rinis kampionati basketbollistik kosovar

Në “Shani Nushi” rinis kampionati basketbollistik kosovar

Super Liga
Fitore e rëndësishme e Rahovecit në udhëtim (Video)

Fitore e rëndësishme e Rahovecit në udhëtim (Video)

Super Liga
Fitore e lartë e Trepçës ndaj Vëllaznimit

Fitore e lartë e Trepçës ndaj Vëllaznimit

Super Liga
Rikthehet elita e basketbollit kosovar

Rikthehet elita e basketbollit kosovar

Super Liga
Vëllaznimi nuk i bën ballë, Sigal Prishtina me fitoren e tetë radhazi

Vëllaznimi nuk i bën ballë, Sigal Prishtina me fitoren e tetë radhazi

Super Liga
KB Peja nuk të ndalur, mposht edhe Vëllaznimin

KB Peja nuk të ndalur, mposht edhe Vëllaznimin

Super Liga
Trepça – Vllaznimi e hap edicionin e ri, derbi të dielën të Prizren

Trepça – Vllaznimi e hap edicionin e ri, derbi të dielën të Prizren

Super Liga
Fitore të thella të Sigal Prishtinës dhe Bashkimit

Fitore të thella të Sigal Prishtinës dhe Bashkimit

Super Liga
Gati për ndeshjen ‘All Star’, trajnerët zbulojnë listat

Gati për ndeshjen ‘All Star’, trajnerët zbulojnë listat

Super Liga
Golden Eagle Ylli “tronditë” Vëllaznimin

Golden Eagle Ylli “tronditë” Vëllaznimin

Super Liga
Epërsi e lartë e Prishtinës ndaj Vëllazënimit

Epërsi e lartë e Prishtinës ndaj Vëllazënimit

Super Liga
Lideri Peja, fitore të thellë

Lideri Peja, fitore të thellë

Super Liga
Edhe një ditë afat për klubet e basketbollit

Edhe një ditë afat për klubet e basketbollit

Super Liga
Bashkimi lehtësisht kalon Vëllaznimin

Bashkimi lehtësisht kalon Vëllaznimin

Super Liga