LAJMI I FUNDIT:
Kalidou Koulibaly

Kalidou Koulibaly

265 Artikuj

Nuk u përshtat në Angli, Koulibaly drejt rikthimit në Serie A

Nuk u përshtat në Angli, Koulibaly drejt rikthimit në Serie A

Ndërkombëtare
Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Premier League
‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

Premier League
Juventusi synon ta rikthejë Koulibalyn në Itali, por problemi qëndron te paga e lartë e tij

Juventusi synon ta rikthejë Koulibalyn në Itali, por problemi qëndron te paga e lartë e tij

Serie A
‘Ekipi më i mirë në botë’ kundër ‘më të paguarëve’ – disa dallime skandaloze

‘Ekipi më i mirë në botë’ kundër ‘më të paguarëve’ – disa dallime skandaloze

Ndërkombëtare
Zbulohet formacioni me lojtarët më të paguar në secilën pozitë në Ligën Premier

Zbulohet formacioni me lojtarët më të paguar në secilën pozitë në Ligën Premier

Premier League
Koulibaly flet për shokët e skuadrës dhe cilësitë e tyre: Nga Silva te Kovacic e James

Koulibaly flet për shokët e skuadrës dhe cilësitë e tyre: Nga Silva te Kovacic e James

Premier League
Shumë largime nga Chelsea – klubet italiane lidhen me transferimin e gjashtë prej yjeve që janë pjesë e klubit anglez

Shumë largime nga Chelsea – klubet italiane lidhen me transferimin e gjashtë prej yjeve që janë pjesë e klubit anglez

Serie A
Një formacion i tërë me yje që Chelsea planifikon t’i shesë në verë

Një formacion i tërë me yje që Chelsea planifikon t’i shesë në verë

Premier League
Chelsea 1-0 Leeds United, notat e lojtarëve

Chelsea 1-0 Leeds United, notat e lojtarëve

Premier League
Chelsea i solli për 300 milionë euro dhe tani po kërkon t’i heq qafe në afatin kalimtar veror – në mesin e tyre edhe super lojtarë që u blen shumë shtrenjtë

Chelsea i solli për 300 milionë euro dhe tani po kërkon t’i heq qafe në afatin kalimtar veror – në mesin e tyre edhe super lojtarë që u blen shumë shtrenjtë

Premier League
Chelsea përgatit gjashtë shitje të mëdha gjatë verës për të balancuar librat financiar

Chelsea përgatit gjashtë shitje të mëdha gjatë verës për të balancuar librat financiar

Premier League
Është kuptuar arsyeja pse Koulibaly bart numrin 26 dhe kjo nuk ka të bëjë me legjendën John Terry

Është kuptuar arsyeja pse Koulibaly bart numrin 26 dhe kjo nuk ka të bëjë me legjendën John Terry

Premier League
Chelsea shpenzoi rreth 425 milionë euro për përforcime dhe rrënoi skuadrën e që e fitoi Ligën e Kampionëve

Chelsea shpenzoi rreth 425 milionë euro për përforcime dhe rrënoi skuadrën e që e fitoi Ligën e Kampionëve

Premier League
Chelsea është gati të largojë dhjetë lojtarë në verë, shumë yje në listë

Chelsea është gati të largojë dhjetë lojtarë në verë, shumë yje në listë

Premier League
Notat e lojtarëve: Fulham 2-1 Chelsea, Leno me vlerësim të lartë

Notat e lojtarëve: Fulham 2-1 Chelsea, Leno me vlerësim të lartë

Premier League
Humbja e radhës për Chelsean, pëson nga Fulhami

Humbja e radhës për Chelsean, pëson nga Fulhami

Premier League
Formacioni më i mirë i fazës së grupeve në “Katar 2022”

Formacioni më i mirë i fazës së grupeve në “Katar 2022”

Përfaqësueset
Senegali fiton ‘finalen’ e grupit ndaj Ekuadorit, futet në mesin e 16-të më të mirave

Senegali fiton ‘finalen’ e grupit ndaj Ekuadorit, futet në mesin e 16-të më të mirave

Përfaqësueset
Koulibaly flet për ofertën e Juventusit dhe arsyen pse e refuzoi ‘Zonjën e Vjetër’

Koulibaly flet për ofertën e Juventusit dhe arsyen pse e refuzoi ‘Zonjën e Vjetër’

Serie A
Koulibaly ende e shikon Napolin dhe flet për ta në zhveshtoren e Chelseat

Koulibaly ende e shikon Napolin dhe flet për ta në zhveshtoren e Chelseat

Serie A
“Senegali në Kupën e Botës për ta fituar atë”, Koulibaly befason me deklaratën e tij

“Senegali në Kupën e Botës për ta fituar atë”, Koulibaly befason me deklaratën e tij

Përfaqësueset
Chelsea ka shpenzuar 186 milionë euro për rindërtimin e mbrojtjes së tyre

Chelsea ka shpenzuar 186 milionë euro për rindërtimin e mbrojtjes së tyre

Premier League
Koulibaly hap llogarinë e golave te Chelsea, pas një asistimi brilant nga Cucurella

Koulibaly hap llogarinë e golave te Chelsea, pas një asistimi brilant nga Cucurella

Premier League