LAJMI I FUNDIT:

Jonathan David

37 Artikuj

Gara për golashënuesin më të mirë në Evropë – diferencë e madhe e vendit të parë

Gara për golashënuesin më të mirë në Evropë – diferencë e madhe e vendit të parë

Ndërkombëtare
Jonathan David objektivi kryesor i Realit për repartin ofensivë

Jonathan David objektivi kryesor i Realit për repartin ofensivë

La Liga
“Dua një numër 9” – Manchester United ndanë mbi 100 milionë euro për kërkesën e Ten Hag 

“Dua një numër 9” – Manchester United ndanë mbi 100 milionë euro për kërkesën e Ten Hag 

Premier League
E duan skuadrat angleze, Jonathan David jep sinjalet për një transferim të mundshëm në Ligën Premier

E duan skuadrat angleze, Jonathan David jep sinjalet për një transferim të mundshëm në Ligën Premier

Premier League
Real Madridi favoriti kryesor për të nënshkruar me Jonathan David

Real Madridi favoriti kryesor për të nënshkruar me Jonathan David

La Liga
Jonathan David, objektiv kryesor i Milanit

Jonathan David, objektiv kryesor i Milanit

Serie A
Këta janë tetë sulmuesit më të kërkuar të kësaj vere – disa do të kushtojnë mbi 100 milionë euro

Këta janë tetë sulmuesit më të kërkuar të kësaj vere – disa do të kushtojnë mbi 100 milionë euro

Ndërkombëtare
Jonathan David shihet si alternativë e Benzemas nga Real Madridi

Jonathan David shihet si alternativë e Benzemas nga Real Madridi

La Liga
Chelsea dhe Manchester në garë për transferimin e David në janar

Chelsea dhe Manchester në garë për transferimin e David në janar

Ligue 1
Ronaldo do të largohet në janar, United ka tre opsione për ta zëvendësuar portugezin

Ronaldo do të largohet në janar, United ka tre opsione për ta zëvendësuar portugezin

Premier League
Ten Hag favorizon nënshkrimin e tre sulmuesve përpara Joao Felixit

Ten Hag favorizon nënshkrimin e tre sulmuesve përpara Joao Felixit

Premier League
Bayern Munich në ndjekje të sulmuesit kanadez Jonathan David

Bayern Munich në ndjekje të sulmuesit kanadez Jonathan David

Ligue 1
Chelsea po përgatitë ofertë për transferimin e David në afatin kalimtar të janarit

Chelsea po përgatitë ofertë për transferimin e David në afatin kalimtar të janarit

Premier League
Milani ka dy sulmues në listë për të ardhmen

Milani ka dy sulmues në listë për të ardhmen

Serie A
Bayern Munich kontakton Lillen për Jonathan David

Bayern Munich kontakton Lillen për Jonathan David

Bundesliga
Mahrez, Lingard dhe të tjerë: Objektivat e Milanit për të përforcuar opsionet e sulmit për sezonin e ri

Mahrez, Lingard dhe të tjerë: Objektivat e Milanit për të përforcuar opsionet e sulmit për sezonin e ri

Serie A
Arsenali dhe Liverpooli në ‘luftë’ për transferimin e Jonathan David

Arsenali dhe Liverpooli në ‘luftë’ për transferimin e Jonathan David

Premier League
Arsenali përgatit një ofertë të lartë për transferimin e Jonathan David

Arsenali përgatit një ofertë të lartë për transferimin e Jonathan David

Premier League
Barcelona dhe Real Madridi në ‘luftë’ për tre futbollistë

Barcelona dhe Real Madridi në ‘luftë’ për tre futbollistë

La Liga
E ardhmja e Lautaros te Interi në dyshim, Marotta synon përforcime në sulm dhe ka tre emra në listë

E ardhmja e Lautaros te Interi në dyshim, Marotta synon përforcime në sulm dhe ka tre emra në listë

Serie A
Milani po përgatitet për të investuar gjatë verës një sulmues klasi, tre emra në listën e ngushtë

Milani po përgatitet për të investuar gjatë verës një sulmues klasi, tre emra në listën e ngushtë

Serie A
Arsenali po përpiqet shumë që të kompletojë të paktën dy blerje në afatin kalimtar të janarit  

Arsenali po përpiqet shumë që të kompletojë të paktën dy blerje në afatin kalimtar të janarit  

Premier League
‘El Clasico’ për sulmuesin kanadez Jonathan David

‘El Clasico’ për sulmuesin kanadez Jonathan David

Ligue 1
Arsenali rivalizon Real Madridin për transferimin e sulmuesit Jonathan David

Arsenali rivalizon Real Madridin për transferimin e sulmuesit Jonathan David

Premier League