LAJMI I FUNDIT:
Jerome Boateng

Jerome Boateng

128 Artikuj

Info

Jerome Boateng është futbollist gjerman i lindur më 3 shtator 1988.

Kevin-Prince Boateng: Ia rekomandova vëllait tim Juventusin

Kevin-Prince Boateng: Ia rekomandova vëllait tim Juventusin

Serie A
Juventus ka dy opsione për ta zëvendësuar Chiellinin

Juventus ka dy opsione për ta zëvendësuar Chiellinin

Premier League
Bayern dhe Fenerbahce afër marrëveshjes për Boateng

Bayern dhe Fenerbahce afër marrëveshjes për Boateng

Bundesliga
Fenerbahce e do transferimin e Boatengut në formë huazimi

Fenerbahce e do transferimin e Boatengut në formë huazimi

Bundesliga
Kovac: Boateng ka gjasa të mbetet me ne

Kovac: Boateng ka gjasa të mbetet me ne

Bundesliga
Boateng ende i pavendosur për të ardhmen e tij

Boateng ende i pavendosur për të ardhmen e tij

Bundesliga
Jerome Boateng i ofrohet në Napoli

Jerome Boateng i ofrohet në Napoli

Serie A
Boateng preferon kalimin te PSG-ja ose Juventusi

Boateng preferon kalimin te PSG-ja ose Juventusi

Bundesliga
Presidenti i Bayernit, Hoeness: Boateng duhet të largohet

Presidenti i Bayernit, Hoeness: Boateng duhet të largohet

Bundesliga
Interi interesohet për Boatengun

Interi interesohet për Boatengun

Serie A
Nëse dështon transferimi i Manolas, Juventus do të tentojë afrimin e Boatengut

Nëse dështon transferimi i Manolas, Juventus do të tentojë afrimin e Boatengut

Serie A
Lewandowski zbulon tre kundërshtarët më të vështirë që është përballur me ta

Lewandowski zbulon tre kundërshtarët më të vështirë që është përballur me ta

Bundesliga
Bayerni kritikon Lowin: Muller, Hummels dhe Boateng e meritojnë kombëtaren

Bayerni kritikon Lowin: Muller, Hummels dhe Boateng e meritojnë kombëtaren

Ndërkombëtare
Boateng: Prisja lamtumirë më të mirë nga Gjermania

Boateng: Prisja lamtumirë më të mirë nga Gjermania

Përfaqësueset
Low: Hummels, Boateng e Muller nuk do të ftohen më te Gjermania

Low: Hummels, Boateng e Muller nuk do të ftohen më te Gjermania

Përfaqësueset
Bayerni nxjerr në shitje Boatengun

Bayerni nxjerr në shitje Boatengun

Bundesliga
Jerome Boateng i hidhëruar me zyrtarët e Bayern Munichut

Jerome Boateng i hidhëruar me zyrtarët e Bayern Munichut

Bundesliga
Formacioni i pabesueshëm me lojtarët e shitur nga Manchester City

Formacioni i pabesueshëm me lojtarët e shitur nga Manchester City

Premier League
Boateng: Kisha oferta nga PSG dhe Manchester United, vendosa të qëndroj te Bayerni

Boateng: Kisha oferta nga PSG dhe Manchester United, vendosa të qëndroj te Bayerni

Bundesliga
Boateng pranon: Më ka interesuar PSG

Boateng pranon: Më ka interesuar PSG

Bundesliga
Bayerni refuzon ofertën e PSG-së për Boatengun

Bayerni refuzon ofertën e PSG-së për Boatengun

Bundesliga
Robben flet për rëndësinë e Boatengut te Bayerni

Robben flet për rëndësinë e Boatengut te Bayerni

Bundesliga
Jerome Boateng i thotë ‘jo’ Manchester Unitedit, shkak paga e ultë e ofruar

Jerome Boateng i thotë ‘jo’ Manchester Unitedit, shkak paga e ultë e ofruar

Premier League
Blerjet në Ligën Premier – Këto janë 10 goditjet që mund ta tronditin tregun anglez në 48 orët e fundit

Blerjet në Ligën Premier – Këto janë 10 goditjet që mund ta tronditin tregun anglez në 48 orët e fundit

Premier League