LAJMI I FUNDIT:

Jennifer Aniston

273 Artikuj

Nga botoksi deri te dieta, gjithçka që Jennifer Aniston tregoi për t’u dukur e re

Nga botoksi deri te dieta, gjithçka që Jennifer Aniston tregoi për t’u dukur e re

Yjet
Jennifer Aniston praktikon tri ushtrime për një linjë të mirë të trupit! Nuk zgjasin shumë dhe e shtrëngojnë trupin

Jennifer Aniston praktikon tri ushtrime për një linjë të mirë të trupit! Nuk zgjasin shumë dhe e shtrëngojnë trupin

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Publikohet lista e aktorëve më të paguar për vitin 2023 në Hollywood

Publikohet lista e aktorëve më të paguar për vitin 2023 në Hollywood

TV / Film
Suksesi i Lipo Dietës në Hollywood dhe Kroaci e më gjerë

Suksesi i Lipo Dietës në Hollywood dhe Kroaci e më gjerë

Lipodiet.al
Jennifer Aniston i bashkohet trendit më fiksues të thonjve

Jennifer Aniston i bashkohet trendit më fiksues të thonjve

Manikyr dhe pedikyr
“Critics Choice Awards 2024”: Jennifer Aniston shfaqet elegante me një kostum të zi në tapetin e kuq

“Critics Choice Awards 2024”: Jennifer Aniston shfaqet elegante me një kostum të zi në tapetin e kuq

Yjet
Penélope Cruz ndryshon pamjen me një prerje flokësh kryesisht të shkurtër në tapetin e kuq

Penélope Cruz ndryshon pamjen me një prerje flokësh kryesisht të shkurtër në tapetin e kuq

Flokë dhe stil
“Critics Choice Awards 2024”: Veshjet më të mira

“Critics Choice Awards 2024”: Veshjet më të mira

Yjet
Jennifer Aniston rikthen prerjen e flokëve “Rachel”, teksa duket elegante për Golden Globes 2024

Jennifer Aniston rikthen prerjen e flokëve “Rachel”, teksa duket elegante për Golden Globes 2024

Yjet
Jennifer Aniston përballet me reagime të ashpra pasi tha se nuk donte të punonte me një koordinator për skenën intime në “The Morning Show”

Jennifer Aniston përballet me reagime të ashpra pasi tha se nuk donte të punonte me një koordinator për skenën intime në “The Morning Show”

Yjet
Jennifer Aniston tregon se si ishte filmimi i një skene intime me Jon Hamm: Nuk kisha nevojë për ndonjë këshillë

Jennifer Aniston tregon se si ishte filmimi i një skene intime me Jon Hamm: Nuk kisha nevojë për ndonjë këshillë

Yjet
Jennifer Aniston ka perfeksionuar veshjen që në pamje të parë duket fare e thjeshtë

Jennifer Aniston ka perfeksionuar veshjen që në pamje të parë duket fare e thjeshtë

Moda
Jennifer Aniston reagon për herë të parë për vdekjen e Matthew Perryt: Tani je plotësisht në paqe

Jennifer Aniston reagon për herë të parë për vdekjen e Matthew Perryt: Tani je plotësisht në paqe

Yjet
Transformimi i modelit të flokëve të Rihannas, krahasohet me Jennifer Aniston

Transformimi i modelit të flokëve të Rihannas, krahasohet me Jennifer Aniston

Flokë dhe stil
Yjet e “Friends” thyen heshtjen për vdekjen e Matthew Perryt, bëjnë një nderim emocional

Yjet e “Friends” thyen heshtjen për vdekjen e Matthew Perryt, bëjnë një nderim emocional

Yjet
E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

Bukuri dhe Kujdes
Edicion sfidues i modës nga Jennifer Aniston

Edicion sfidues i modës nga Jennifer Aniston

Modë
Injektimi i spermës së salmonit në lëkurë, një sekret estetik për shumë të famshëm?!

Injektimi i spermës së salmonit në lëkurë, një sekret estetik për shumë të famshëm?!

Estetikë
Jennifer Aniston tregon se si e mbrojti veten nga Harvey Weinstein gjatë xhirimeve të një filmi

Jennifer Aniston tregon se si e mbrojti veten nga Harvey Weinstein gjatë xhirimeve të një filmi

Yjet
Ka qenë në lidhje me femra si Aniston e Jolie, Brad Pitt tregon lidhjen që e bëri më të lumtur

Ka qenë në lidhje me femra si Aniston e Jolie, Brad Pitt tregon lidhjen që e bëri më të lumtur

Po Flitet
Jennifer Aniston thotë se po planifikon të pushojë nga angazhimet në aktrim për të iu përkushtuar udhëtimeve

Jennifer Aniston thotë se po planifikon të pushojë nga angazhimet në aktrim për të iu përkushtuar udhëtimeve

Yjet
Jennifer Aniston tregon hallkën më të rëndësishme në sekretin e dukjes së saj rinore

Jennifer Aniston tregon hallkën më të rëndësishme në sekretin e dukjes së saj rinore

Bukuri dhe Kujdes
Courteney Cox u bë me yll në Hollywood, të pranishme aktoret nga “Friends”

Courteney Cox u bë me yll në Hollywood, të pranishme aktoret nga “Friends”

Yjet
Harry Styles i grisen pantallonat teksa po performonte në skenë – arrin të menaxhojë situatën

Harry Styles i grisen pantallonat teksa po performonte në skenë – arrin të menaxhojë situatën

Yjet