LAJMI I FUNDIT:
Ivan Perisic

Ivan Perisic

364 Artikuj

Info

Ivan Perisic është futbollist kroat i lindur më 2 shkurt 1989.

Perisic me shumë gjasa do të largohet nga Interi, thuhet se ka marrëveshje me gjigantin e Ligës Premier

Perisic me shumë gjasa do të largohet nga Interi, thuhet se ka marrëveshje me gjigantin e Ligës Premier

Premier League
Perisic ndihet i lumtur me trofeun e Kupës së Italisë, por thumbon drejtuesit në lidhje me rinovimin e kontratës

Perisic ndihet i lumtur me trofeun e Kupës së Italisë, por thumbon drejtuesit në lidhje me rinovimin e kontratës

Serie A
Notat e lojtarëve: Juventus 2-4 Inter, Perisic vendimtar

Notat e lojtarëve: Juventus 2-4 Inter, Perisic vendimtar

Ndërkombëtare
Interi nënshtron Juventusin dhe fiton Kupën e Italisë

Interi nënshtron Juventusin dhe fiton Kupën e Italisë

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve: Udinese 1-2 Inter, vlerësohet paraqitja e Dimarcos

Notat e lojtarëve: Udinese 1-2 Inter, vlerësohet paraqitja e Dimarcos

Serie A
Interi fiton ndaj Udineses dhe vazhdon të jetë hije e Milanit

Interi fiton ndaj Udineses dhe vazhdon të jetë hije e Milanit

Serie A
Gjashtë kontrata afër skedimit – Interi planifikon rinovimin me tre lojtarë, tre tjerë do të largohen në verë

Gjashtë kontrata afër skedimit – Interi planifikon rinovimin me tre lojtarë, tre tjerë do të largohen në verë

Serie A
Interi 2-0 Hellas Verona, notat e lojtarëve

Interi 2-0 Hellas Verona, notat e lojtarëve

Serie A
Interi po punon që të rinovojë kontratën e Perisic, por ende ka diferenca jo shumë të mëdha mes ofertës dhe kërkesës

Interi po punon që të rinovojë kontratën e Perisic, por ende ka diferenca jo shumë të mëdha mes ofertës dhe kërkesës

Serie A
Interi e rrit ofertën, Perisic gati ta vazhdoj kontratën

Interi e rrit ofertën, Perisic gati ta vazhdoj kontratën

Serie A
Tre lojtarët e Interit që mund të ekspozojnë dobësitë e Liverpoolit – këto pozicione mund të jenë vendimtare në ndeshje

Tre lojtarët e Interit që mund të ekspozojnë dobësitë e Liverpoolit – këto pozicione mund të jenë vendimtare në ndeshje

Liga e Kampionëve
Milani fiton me rikthim sensacional ndaj Interit në Derby della Madonnina

Milani fiton me rikthim sensacional ndaj Interit në Derby della Madonnina

Serie A
Zhbllokohet Derby della Madonnina, Perisic kalon Interin në epërsi ndaj Milanit

Zhbllokohet Derby della Madonnina, Perisic kalon Interin në epërsi ndaj Milanit

Serie A
Perisic dhe Handanovic duhet të pranojnë rroga shumë më të ulëta për të qëndruar te Interi

Perisic dhe Handanovic duhet të pranojnë rroga shumë më të ulëta për të qëndruar te Interi

Serie A
Chelsea gati të rivalizojë me Arsenalin dhe Tottenhamin për Perisicin

Chelsea gati të rivalizojë me Arsenalin dhe Tottenhamin për Perisicin

Premier League
Interi cakton takim për rinovimin e Brozovic, pas tij në radhë janë Perisic e Handanovic

Interi cakton takim për rinovimin e Brozovic, pas tij në radhë janë Perisic e Handanovic

Serie A
Perisic afër largimit, Interi ka në listë dy zëvendësues për kroatin

Perisic afër largimit, Interi ka në listë dy zëvendësues për kroatin

Serie A
Perisic nuk e planifikon rikthimin te Bayerni

Perisic nuk e planifikon rikthimin te Bayerni

Serie A
Perisic: Këtë vit e merituam kualifikimin, Interi do pozitën e parë

Perisic: Këtë vit e merituam kualifikimin, Interi do pozitën e parë

Liga e Kampionëve
Lazio fiton me rikthim sensacional ndeshjen e zjarrtë dhe të tensionuar ndaj Interit

Lazio fiton me rikthim sensacional ndeshjen e zjarrtë dhe të tensionuar ndaj Interit

Serie A
Notat e lojtarëve, Fiorentina 1-3 Inter: Perisic e Calhanoglu më të mirët

Notat e lojtarëve, Fiorentina 1-3 Inter: Perisic e Calhanoglu më të mirët

Serie A
Formacioni i mundshëm i Interit të Inzaghit – Correa në sulm dhe tri ndryshime tjera

Formacioni i mundshëm i Interit të Inzaghit – Correa në sulm dhe tri ndryshime tjera

Serie A
Probleme te Kroacia, Perisic rezulton pozitiv me COVID-19

Probleme te Kroacia, Perisic rezulton pozitiv me COVID-19

Përfaqësueset
Kroacia fiton ndaj Skocisë dhe siguron pjesëmarrjen në 1/8 e finales

Kroacia fiton ndaj Skocisë dhe siguron pjesëmarrjen në 1/8 e finales

Përfaqësueset