LAJMI I FUNDIT:

Perisic nuk e planifikon rikthimin te Bayerni

Perisic nuk e planifikon rikthimin te Bayerni
Reklama

Ivan Perisic është duke u lidhur me një ribashkim me Bayern Munichun në afatin kalimtar të janarit.

Anësori kroat po ka më shumë minuta te Interi në këtë edicion, derisa Bavarezt janë të interesuar ta kenë sërish në Allianz Arena.


Mirëpo sipas asaj që raporton Fabrizio Romano, Perisic nuk është i intersuar që të rikthehet te Bayerni.

Kroati e di se me kalimin te kampioni i Bundesligës, gjasat e tij për të luajtur do të ishin edhe më të vogla.

Kontrata e tij te Interi skadon në fund të këtij sezoni dhe nuk dihet nëse Interi do t’i ofrojë kontratë të re.

Nerazzurët pritet që së shpejti të konfirmojnë të ardhmen  e Perisicit, nëse do të kenë marrëveshje të re apo do ta lë të lirë të largohet. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Harrojeni “Fadil Vokrrin”, fusha e përmbytur nga ‘uji dhe lloçi’ në Lubjanë vjedh gjithë vëmendjen para ndeshjes në Ligën e Konferencës

Harrojeni “Fadil Vokrrin”, fusha e përmbytur nga ‘uji dhe lloçi’ në Lubjanë vjedh gjithë vëmendjen para ndeshjes në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare
Genc Nuza bëhet viral në rrjetet sociale, ndërpreu dy herë ndeshjen mes HJK Helsinki dhe Aberdeen

Genc Nuza bëhet viral në rrjetet sociale, ndërpreu dy herë ndeshjen mes HJK Helsinki dhe Aberdeen

Ndërkombëtare
Liverpooli bëhet skuadra e parë që arrin një moment historik për një klub anglez

Liverpooli bëhet skuadra e parë që arrin një moment historik për një klub anglez

Ndërkombëtare
Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Premier League
Bellingham dhe Real Madridi në mes të një udhëkryqi - anglezi mund ta humbë sezonin dhe Euro 2024

Bellingham dhe Real Madridi në mes të një udhëkryqi - anglezi mund ta humbë sezonin dhe Euro 2024

La Liga
Maldini thyen heshtjen pas shkarkimit e tij nga Milani, tregon gjithë detajet

Maldini thyen heshtjen pas shkarkimit e tij nga Milani, tregon gjithë detajet

Serie A
Kalo në kategori