LAJMI I FUNDIT:

Nuk ka marrëveshje mes Perisic dhe Chelseat

Nuk ka marrëveshje mes Perisic dhe Chelseat

U raportua nga Sport Mediaset se Chelsea ka arritur marrëveshje me Ivan Perisicin për ta transferuar si lojtar të lirë nëkëtë verë.

Reklama

Mirëpo, Fabrizio Romano raporton se ende nuk ka asgjë mes të dyja palëve, por kroati është duke u pëlqyer nga Thomas Tuchel.

Ende nuk kanë filluar bisedimet mes Bluve dhe Perisicit, të cilit i skadon kontrata në fund të muajit qershor dhe është në bisedime me Interin për ta rinovuar.

Perisic me shumë gjasa do të largohet nga Interi, thuhet se ka marrëveshje me gjigantin e Ligës Premier
Lexo po ashtu Perisic me shumë gjasa do të largohet nga Interi, thuhet se ka marrëveshje me gjigantin e Ligës Premier

Mirëpo, sipas Romanos, Nerazzurët duhet të rrisin ofertën e tyre nëse duan ta mbajnë kroatin në skuadër, pasi që ka skuadra të interesuara për të.

Interi nuk dëshiron të humbasë kroatin, por koha po mbaron dhe ata duhet të rrisin ofertën e tyre aktuale. Zikaltërit i kishte ofruar një marrëveshje dyvjeçare me vlerë 4.5 milionë euro neto plus bonuset.

Lojtari thuhet se do të preferonte një marrëveshje trevjeçare me një pagë pak më të lartë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Arbnor Muja shënon golin e parë në Ligën e Kampionëve - driblim dhe goditje e saktë që përfundoi në rrjetë

Arbnor Muja shënon golin e parë në Ligën e Kampionëve - driblim dhe goditje e saktë që përfundoi në rrjetë

Liga e Kampionëve
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Bellingham pyetet nga gazetarët se kush është futbollisti më i mirë në botë? Përgjigja e tij i befason të gjithë

Bellingham pyetet nga gazetarët se kush është futbollisti më i mirë në botë? Përgjigja e tij i befason të gjithë

La Liga
Dalin pamjet nga reagimi i Bellingham ndaj goditjes së Valverdes që përfundoi me auto-gol nga Meret

Dalin pamjet nga reagimi i Bellingham ndaj goditjes së Valverdes që përfundoi me auto-gol nga Meret

Liga e Kampionëve
Kupa e Botës 2030 do të zhvillohet në gjashtë shtete dhe tre kontinente

Kupa e Botës 2030 do të zhvillohet në gjashtë shtete dhe tre kontinente

Ndërkombëtare
Perez po bëhet gati për transferimin e madh - shumë i dashur nga tifozët e Real Madridit

Perez po bëhet gati për transferimin e madh - shumë i dashur nga tifozët e Real Madridit

La Liga
Kalo në kategori