LAJMI I FUNDIT:
Harry Maguire

Harry Maguire

261 Artikuj

Info

Maguire është anglez i lindur 5 mars të vitit 1993

Unitedi pajtohet që t’i paguajë 89 milionë euro për Maguiren

Unitedi pajtohet që t’i paguajë 89 milionë euro për Maguiren

Premier League
Maguire kërkon të bëhet kapiten i Unitedit

Maguire kërkon të bëhet kapiten i Unitedit

Premier League
Top 10 mbrojtësit më të shtrenjtë në botë: Maguire mund t’i kapërcejë të gjithë, nga Van Dijk te Hernandez e De Ligt

Top 10 mbrojtësit më të shtrenjtë në botë: Maguire mund t’i kapërcejë të gjithë, nga Van Dijk te Hernandez e De Ligt

Ndërkombëtare
Sipas ESPN, United është shumë larg nënshkrimit me Maguiren

Sipas ESPN, United është shumë larg nënshkrimit me Maguiren

Premier League
Unitedi gati të thyej rekordit për mbrojtës, pajtohet të paguajë 89 milionë euro për Maguiren – zyrtarizimi pritet të hënën

Unitedi gati të thyej rekordit për mbrojtës, pajtohet të paguajë 89 milionë euro për Maguiren – zyrtarizimi pritet të hënën

Premier League
United i bindur se Leicester do ta ulë çmimin e Maguire

United i bindur se Leicester do ta ulë çmimin e Maguire

Premier League
Solskjaer i kërkon drejtuesve edhe tri transferime, Maguire i pari në listë

Solskjaer i kërkon drejtuesve edhe tri transferime, Maguire i pari në listë

Premier League
Ferguson këshillon Unitedin të nënshkruajë me Maguiren

Ferguson këshillon Unitedin të nënshkruajë me Maguiren

Premier League
Edhe Arsenali thuhet se i do shërbimet e Maguires

Edhe Arsenali thuhet se i do shërbimet e Maguires

Premier League
Formacioni i mundshëm i Unitedit për sezonin e ri pas afrimit të Wan-Bissakas dhe transferimeve tjera të mundshme

Formacioni i mundshëm i Unitedit për sezonin e ri pas afrimit të Wan-Bissakas dhe transferimeve tjera të mundshme

Premier League
Iborra: Maguire te Man City do të jetë si Van Dijk tek Liverpooli

Iborra: Maguire te Man City do të jetë si Van Dijk tek Liverpooli

Premier League
United befasohet nga Leicesteri, ish-kampioni kërkon shuma të majme të parave për Maguirren

United befasohet nga Leicesteri, ish-kampioni kërkon shuma të majme të parave për Maguirren

Premier League
Maguire kushton shumë, City kthen sytë kah Elvedi

Maguire kushton shumë, City kthen sytë kah Elvedi

Premier League
Man City e ka fituar betejën me Man Utd për Maguiren, anglezi do të bëhet mbrojtësi më i shtrenjtë në botë

Man City e ka fituar betejën me Man Utd për Maguiren, anglezi do të bëhet mbrojtësi më i shtrenjtë në botë

Premier League
Unitedi dhe Leicesteri me dallim të madh në vlerësimin e Maguire

Unitedi dhe Leicesteri me dallim të madh në vlerësimin e Maguire

Premier League
Formacioni i mundshëm i Unitedit në sezonin e ri me gjashtë ndryshime – Vjen Griezmann dhe Koulibaly, largohen Pogba e De Gea

Formacioni i mundshëm i Unitedit në sezonin e ri me gjashtë ndryshime – Vjen Griezmann dhe Koulibaly, largohen Pogba e De Gea

Premier League
Maguire kërkohet me ngulm nga Guardiola

Maguire kërkohet me ngulm nga Guardiola

Premier League
Unitedi nuk heq dorë nga Harry Maguire

Unitedi nuk heq dorë nga Harry Maguire

Premier League
City rivalizon Unitedin për Harry Maguire

City rivalizon Unitedin për Harry Maguire

Premier League
United nuk është dorëzuar për Maguiren, gati një tjetër ofertë në verë

United nuk është dorëzuar për Maguiren, gati një tjetër ofertë në verë

Premier League
Liverpooli ndalet me barazim nga Leicesteri

Liverpooli ndalet me barazim nga Leicesteri

Premier League
Manchester United do të ofrojë rreth 80 milionë euro për Maguirren

Manchester United do të ofrojë rreth 80 milionë euro për Maguirren

Premier League
Maguire ia hap derën Unitedit: Jam ambicioz, dua të luaj në nivelet më të larta

Maguire ia hap derën Unitedit: Jam ambicioz, dua të luaj në nivelet më të larta

Premier League
Katër lojtarët që synon t’i transferojë Unitedi gjatë janarit

Katër lojtarët që synon t’i transferojë Unitedi gjatë janarit

Premier League