LAJMI I FUNDIT:
Hakim Ziyech

Hakim Ziyech

189 Artikuj

Fabrizio Romano zbulon katër emrat që do largohen nga Chelsea – në mesin e tyre edhe Broja

Fabrizio Romano zbulon katër emrat që do largohen nga Chelsea – në mesin e tyre edhe Broja

Premier League
Chelsea po konsideron shitjen e shtatë lojtarëve pas takimit me drejtorin e Ligës Saudite

Chelsea po konsideron shitjen e shtatë lojtarëve pas takimit me drejtorin e Ligës Saudite

Premier League
Revolucion brutal te Chelsea: 15 lojtarët që pritet të largohen nga Stamford Bridge në verë

Revolucion brutal te Chelsea: 15 lojtarët që pritet të largohen nga Stamford Bridge në verë

Premier League
Goli i parë i Galatasarayt kundër Man Utd nuk duhej të pranohej për shkak të rregullit pak të njohur

Goli i parë i Galatasarayt kundër Man Utd nuk duhej të pranohej për shkak të rregullit pak të njohur

Liga e Kampionëve
Prezantimi interesant i Ziyech te Galatasaray – ai u shfaq në tribunën e tifozëve dhe u bën udhëheq i tyre për disa momente

Prezantimi interesant i Ziyech te Galatasaray – ai u shfaq në tribunën e tifozëve dhe u bën udhëheq i tyre për disa momente

Ligat tjera
Dështuan ta transferonin Rashicën, Galatasaray zyrtarizon Hakim Ziyechin nga Chelsea

Dështuan ta transferonin Rashicën, Galatasaray zyrtarizon Hakim Ziyechin nga Chelsea

Ndërkombëtare
Hakim Ziyech mund të quhet lojtar i Galatasarayt

Hakim Ziyech mund të quhet lojtar i Galatasarayt

Premier League
Chelsea do të shesë edhe shtatë lojtarë – dy kanë impresionuar kohët e fundit, një është harruar nga të gjithë që luan në këtë klub

Chelsea do të shesë edhe shtatë lojtarë – dy kanë impresionuar kohët e fundit, një është harruar nga të gjithë që luan në këtë klub

Premier League
Gjashtë lojtarët që Chelsea synon t’i largojë në ditët e ardhshme

Gjashtë lojtarët që Chelsea synon t’i largojë në ditët e ardhshme

Premier League
Katër lojtarët që Chelsea shpreson t’i shesë këtë fundjavë

Katër lojtarët që Chelsea shpreson t’i shesë këtë fundjavë

Premier League
Hakim Ziyech dështon në testet mjekësore te Al Nassr

Hakim Ziyech dështon në testet mjekësore te Al Nassr

Premier League
Formacioni me 11 yje që pritet të largohen nga Chelsea këtë verë

Formacioni me 11 yje që pritet të largohen nga Chelsea këtë verë

Premier League
Formacioni me yjet që pritet të luajnë sezonin e ardhshëm në Superligën e Arabisë

Formacioni me yjet që pritet të luajnë sezonin e ardhshëm në Superligën e Arabisë

Ligat tjera
Formacioni i frikshëm i Al Nassr për sezonin e ardhshëm nëse siguron gjashtë nënshkrime të mëdha gjatë verës

Formacioni i frikshëm i Al Nassr për sezonin e ardhshëm nëse siguron gjashtë nënshkrime të mëdha gjatë verës

Ligat tjera
Tre futbollistë të Chelseat në pritje të zyrtarizimit në Arabinë Saudite

Tre futbollistë të Chelseat në pritje të zyrtarizimit në Arabinë Saudite

Premier League
Ziyech në bisedime të avancuara për t’u larguar nga Chelsea këtë verë

Ziyech në bisedime të avancuara për t’u larguar nga Chelsea këtë verë

Ndërkombëtare
Chelsea ka gati listën me 12 largime

Chelsea ka gati listën me 12 largime

Premier League
Enigma me të cilën përballet Pochettino te Chelsea: 32 lojtarë në skuadër, nënshkrime, të huazuar, largime

Enigma me të cilën përballet Pochettino te Chelsea: 32 lojtarë në skuadër, nënshkrime, të huazuar, largime

Premier League
Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Premier League
‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

Premier League