LAJMI I FUNDIT:

Katër lojtarët që Chelsea shpreson t’i shesë këtë fundjavë

Katër lojtarët që Chelsea shpreson t’i shesë këtë fundjavë

Është e premte pasdite dhe shumica e njerëzve janë duke menduar për një fundjavë pa punë përpara.

Jo edhe tek Chelsea. Në fakt, sipas raportimeve nga Ishulli, ata i presin dy ditë shumë të ngarkuara. Një tjetër valë e lojtarëve të ekipit të parë pritet të kthehet në stërvitjet parasezonale gjatë ditëve të para të javës së ardhshme dhe Blutë duan dëshpërimisht të shesin sa më shumë lojtarë që nuk janë në planet e tyre.

Në Evening Standard, Nizaar Kinsella përshkroi një listë me katër lojtarë që Chelsea “shpreson t’i shet përpara datave të tyre të kthimit”.

Mudryk lë të gjithë gojë hapur me transformimin e tij trupor
Lexo po ashtu Mudryk lë të gjithë gojë hapur me transformimin e tij trupor

Callum Hudson-Odoi tashmë është kthyer dhe po stërvitet me U21. Fulhami është i sigurt për të përfunduar një marrëveshje për të dhe duhet të jetë mjaft e lehtë për t’u organizuar.

Pastaj është Romelu Lukaku – i vendosur për të shkuar te Interi, me këta të fundit që nuk janë të gatshëm të paguajnë shumë që skuadra londineze e dëshiron.

Lukaku do të injorojë paralajmërimin që i është bërë nga Pochettino
Lexo po ashtu Lukaku do të injorojë paralajmërimin që i është bërë nga Pochettino

Pierre-Emerick Aubameyang – të cilin ka të ngjarë ta lënë të lirë nëse nuk ka ofertues këtë fundjavë dhe Hakim Ziyech – lëvizja e të cilit në Arabinë Saudite duket se ka dështuar totalisht.

Duket se ka një shans të mirë që të katërtit të largohen brenda 7 ditëve të ardhshme. Por, këtë fundjavë? Kjo ndjehet si një gjë paksa e vështirë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
UEFA hap procedurë disiplinore ndaj Shqipërisë pas ndeshjes me Italinë

UEFA hap procedurë disiplinore ndaj Shqipërisë pas ndeshjes me Italinë

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqiptarët dhe serbët u përleshën në qendër të Gelsenkirchen

Shqiptarët dhe serbët u përleshën në qendër të Gelsenkirchen

Përfaqësueset
Anglia në epërsi ndaj Serbisë - gol dhe rekord për Jude Bellingham

Anglia në epërsi ndaj Serbisë - gol dhe rekord për Jude Bellingham

Përfaqësueset

"Chiesa dhe Barella mund të luanin edhe në 2006-tën, Dimarcon do ta zëvendësoja menjëherë" - Totti flet pas ndeshjes me Shqipërinë

Përfaqësueset
Përzgjedhësi i Holandës, Ronald Koeman, neveriti tifozët e futbollit pasi u kap duke futur gishtin nga hunda në gojë

Përzgjedhësi i Holandës, Ronald Koeman, neveriti tifozët e futbollit pasi u kap duke futur gishtin nga hunda në gojë

Përfaqësueset
Real Madridi fut në listën e dëshirave sensacionin e Serie A  - ai kushton 30 milionë euro

Real Madridi fut në listën e dëshirave sensacionin e Serie A - ai kushton 30 milionë euro

La Liga
Kalo në kategori