LAJMI I FUNDIT:
Romelu Lukaku

Romelu Lukaku

954 Artikuj

Enigma me të cilën përballet Pochettino te Chelsea: 32 lojtarë në skuadër, nënshkrime, të huazuar, largime

Enigma me të cilën përballet Pochettino te Chelsea: 32 lojtarë në skuadër, nënshkrime, të huazuar, largime

Premier League
Marrëveshje e re me Chelsean, Morotta sqaron të ardhmen e Lukakut

Marrëveshje e re me Chelsean, Morotta sqaron të ardhmen e Lukakut

Serie A
Dilema e vetme për formacionin e Simone Inzaghit për finalen ndaj Man Cityt

Dilema e vetme për formacionin e Simone Inzaghit për finalen ndaj Man Cityt

Liga e Kampionëve
E ardhmja e Benzemas ende e paqartë, Lukaku përfundon në listën e dëshirave të Real Madridit

E ardhmja e Benzemas ende e paqartë, Lukaku përfundon në listën e dëshirave të Real Madridit

La Liga
Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Po Flitet
Lukaku hedh dyshimet mbi një lidhje të mundshme me Megan Thee Stallion, pasi shihen bashkë në dasmën e shokut të skuadrës

Lukaku hedh dyshimet mbi një lidhje të mundshme me Megan Thee Stallion, pasi shihen bashkë në dasmën e shokut të skuadrës

Po Flitet
Mauricio Pochettino duhet të ndryshojë katër gjëra nëse dëshiron të ketë sukses te Chelsea

Mauricio Pochettino duhet të ndryshojë katër gjëra nëse dëshiron të ketë sukses te Chelsea

Premier League
Interi cakton takimin me Chelsean për të ardhmen e Lukakut

Interi cakton takimin me Chelsean për të ardhmen e Lukakut

Serie A
Lukaku flet për jetën e palumtur në Angli, emocionet me Interin, lëndimet dhe pensionimin e parakohshëm

Lukaku flet për jetën e palumtur në Angli, emocionet me Interin, lëndimet dhe pensionimin e parakohshëm

Ndërkombëtare
Lukaku: Kur u ktheva te Interi, e dija se këtu e kam vendin

Lukaku: Kur u ktheva te Interi, e dija se këtu e kam vendin

Ndërkombëtare
Lukaku i gatshëm të ul ndjeshëm pagën për të qëndruar te Interi

Lukaku i gatshëm të ul ndjeshëm pagën për të qëndruar te Interi

Serie A
Lukaku zbulon se me cilët legjenda të Interit do të kishte dashur të luante përkrah

Lukaku zbulon se me cilët legjenda të Interit do të kishte dashur të luante përkrah

Serie A
Marotta flet se si ishte afër Leaos, ai ndalet edhe te Lukaku dhe Skriniar

Marotta flet se si ishte afër Leaos, ai ndalet edhe te Lukaku dhe Skriniar

Serie A
Lukaku po kërkon të fitojë dy trofe këtë edicion me Interin

Lukaku po kërkon të fitojë dy trofe këtë edicion me Interin

Serie A
Trajneri i ri i Chelseat dëshiron që Lukaku të qëndrojë në Stamford Bridge

Trajneri i ri i Chelseat dëshiron që Lukaku të qëndrojë në Stamford Bridge

Premier League
Tri kushtet që duhen plotësuar për qëndrimin e Lukakut te Interi

Tri kushtet që duhen plotësuar për qëndrimin e Lukakut te Interi

Serie A
Marotta flet për të ardhmen e Lukakus, thotë se asgjë nuk varet nga Interi

Marotta flet për të ardhmen e Lukakus, thotë se asgjë nuk varet nga Interi

Serie A
Lukaku ndryshoi rrjedhën e ndeshjes: Notat e lojtarëve, Inter 3-1 Lazio

Lukaku ndryshoi rrjedhën e ndeshjes: Notat e lojtarëve, Inter 3-1 Lazio

Serie A
Shumë largime nga Chelsea – klubet italiane lidhen me transferimin e gjashtë prej yjeve që janë pjesë e klubit anglez

Shumë largime nga Chelsea – klubet italiane lidhen me transferimin e gjashtë prej yjeve që janë pjesë e klubit anglez

Serie A
Vetëm 40 ditë: Lukaku mes “jetë dhe vdekje” për ta bindur Interin mos ta kthejë te Chelsea

Vetëm 40 ditë: Lukaku mes “jetë dhe vdekje” për ta bindur Interin mos ta kthejë te Chelsea

Serie A
Sanksionohen 171 tifozë të Juventusit për fyerjet raciste ndaj Lukakut

Sanksionohen 171 tifozë të Juventusit për fyerjet raciste ndaj Lukakut

Serie A
Lukaku dëshiron të mbetet te Interi: Dua t’ia shpërblej besimin klubit

Lukaku dëshiron të mbetet te Interi: Dua t’ia shpërblej besimin klubit

Serie A
Empoli 0-3 Inter, notat e lojtarëve: Lukaku më i miri në fushë

Empoli 0-3 Inter, notat e lojtarëve: Lukaku më i miri në fushë

Serie A
Zyrtare: Hiqet pezullimi i Lukakut nga presidenti i FIGC, Gravina – ai mund të luajë ndaj Juventusit

Zyrtare: Hiqet pezullimi i Lukakut nga presidenti i FIGC, Gravina – ai mund të luajë ndaj Juventusit

Serie A