LAJMI I FUNDIT:

Gjashtë lojtarët që Chelsea synon t’i largojë në ditët e ardhshme

Gjashtë lojtarët që Chelsea synon t’i largojë në ditët e ardhshme

Chelsea ka ndarë rrugët me 12 lojtarë deri më tani këtë verë, me shitjet e Mason Mount dhe Kai Havertz që janë të profilit më të lartë.

Ka një zbardhje të madhe të asaj që po ndodh në Stamford Bridge – derisa janë gjashtë futbollistë të tjerë që pritet të largohen nga Blutë në ditët e ardhshme.


Malang Sarr: Francezi kaloi një sezon pa ndikim si i huazuar te Monacon dhe tani është koha që Blutë ta shesin atë. Megjithatë, askush nuk duket të jetë i interesuar.

Mudryk lë të gjithë gojë hapur me transformimin e tij trupor
Lexo po ashtu Mudryk lë të gjithë gojë hapur me transformimin e tij trupor

Ethan Ampadu: Uellsiani ka edhe një vit të mbetur nga kontrata e tij. Ndërsa ka shumë të interesuar që ai të kishte një shans në Bridge, kjo verë ka të ngjarë të jetë shansi i fundit për Chelsea për të marrë një tarifë për qendërmbrojtësin, i cili duket i mbërthyer në ciklin e pafund të huazimeve.

Hakim Ziyech: Lëvizja në Arabinë Saudite dështoi dhe tani nuk është e qartë se çfarë do të ndodhë më pas për marokenin pasi një test mjekësor zbuloi një problem në gju.

Callum Hudson-Odoi: Duket se ka një interes të madh për anësorin dhe është një mundësi e mirë për blutë që të përfitojnë nga ai.

Pochettino rrezikon ta përfundojë herët aventurën te Chelsea pas deklaratës rreth pronarëve të klubit
Lexo po ashtu Pochettino rrezikon ta përfundojë herët aventurën te Chelsea pas deklaratës rreth pronarëve të klubit

Romelu Lukaku: Një lëvizje e Juventusit varet nga shitja e Dusa Vlahovic pasi një transferim te Interi duket i pamundshëm.

Pierre-Emerick Aubameyang: Lidhjet për një lëvizje në Arabinë Saudite janë ftohur, por Marseille thuhet se po interesohet për 34-vjeçarin, të cilit i ka mbetur edhe një vit në kontratën e tij me Chelsean. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
“Padrejtësi dhe tradhti, zoti i shkatërroftë ata që ta vodhën ëndrrën”, babai i Ardian Ismajlit me akuza pasi mbrojtësi nuk luajti asnjë minutë

“Padrejtësi dhe tradhti, zoti i shkatërroftë ata që ta vodhën ëndrrën”, babai i Ardian Ismajlit me akuza pasi mbrojtësi nuk luajti asnjë minutë

Kombëtarja e Shqipërisë
Nuk ka luajtur asnjëherë me të, Vinicius reagon në rrjetet sociale për largimin e lojtarit nga Real Madridi

Nuk ka luajtur asnjëherë me të, Vinicius reagon në rrjetet sociale për largimin e lojtarit nga Real Madridi

La Liga
Tifozi shqiptar humbi rrugën mes spanjollëve, shikoni se si përfundoi

Tifozi shqiptar humbi rrugën mes spanjollëve, shikoni se si përfundoi

Kombëtarja e Shqipërisë
Dita e ndeshjeve: Grupi C dhe D mbyll fazën e grupeve në Euro 2024

Dita e ndeshjeve: Grupi C dhe D mbyll fazën e grupeve në Euro 2024

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve, Shqipëri 0-1 Spanjë

Notat e lojtarëve, Shqipëri 0-1 Spanjë

Përfaqësueset
Merr fund aventura e Shqipërisë në Euro 2024, mposhtemi minimalisht nga Spanja

Merr fund aventura e Shqipërisë në Euro 2024, mposhtemi minimalisht nga Spanja

Përfaqësueset
Kalo në kategori