LAJMI I FUNDIT:
Hailey Bieber

Hailey Bieber

287 Artikuj

Info

Hailey Rhode Baldwin Bieber (e lindur më 22 nëntor 1996) është modele amerikane dhe personalitet i medias.

Selena Gomez thotë se prej kohësh kishte planifikuar që të adoptonte një fëmijë

Selena Gomez thotë se prej kohësh kishte planifikuar që të adoptonte një fëmijë

Yjet
Shtatzënia Hailey Bieber tregon barkun e saj në rritje, teksa puth bashkëshortin Justin Bieber

Shtatzënia Hailey Bieber tregon barkun e saj në rritje, teksa puth bashkëshortin Justin Bieber

Yjet
Fansat kanë një teori konspirative ‘të çmendur’ për emrin e fëmijës së Hailey Bieber-it, Selena Gomez nuk do të jetë e lumtur

Fansat kanë një teori konspirative ‘të çmendur’ për emrin e fëmijës së Hailey Bieber-it, Selena Gomez nuk do të jetë e lumtur

Yjet
Hailey Bieber tregon me kranari barkun në rritje, gjatë një daljeje me Justin, pas lajmeve të shtatzënisë

Hailey Bieber tregon me kranari barkun në rritje, gjatë një daljeje me Justin, pas lajmeve të shtatzënisë

Yjet
Hailey Bieber del për herë të parë pas lajmit të shtatzënisë, shfaq barkun e saj në rritje

Hailey Bieber del për herë të parë pas lajmit të shtatzënisë, shfaq barkun e saj në rritje

Yjet
Selena Gomez reagon ndaj lajmeve të shtatzënisë së Justin dhe Hailey Bieber me një postim sfidues

Selena Gomez reagon ndaj lajmeve të shtatzënisë së Justin dhe Hailey Bieber me një postim sfidues

Yjet
Selena Gomez tregon pse i çaktivizoi komentet në Instagram, vetëm disa ditë para se Hailey Bieber të shpallte shtatzëninë

Selena Gomez tregon pse i çaktivizoi komentet në Instagram, vetëm disa ditë para se Hailey Bieber të shpallte shtatzëninë

Yjet
Hailey e bëri sërish! Modelja vendosi një trend të ri

Hailey e bëri sërish! Modelja vendosi një trend të ri

Manikyr dhe pedikyr
Hailey dhe Justin zbuluan se do të bëhen prindër së shpejti, reagon nëna e këngëtarit

Hailey dhe Justin zbuluan se do të bëhen prindër së shpejti, reagon nëna e këngëtarit

Yjet
Hailey dhe Justin Bieber njoftojnë se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë

Hailey dhe Justin Bieber njoftojnë se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë

Yjet
Hailey Bieber duket elegante me një xhaketë dhe geta të tejdukshme, në fotografitë e fundit

Hailey Bieber duket elegante me një xhaketë dhe geta të tejdukshme, në fotografitë e fundit

Yjet
Hailey Bieber shfaqet me një dukje të pazakontë, teksa bashkohet me bashkëshortin Justin në Coachella

Hailey Bieber shfaqet me një dukje të pazakontë, teksa bashkohet me bashkëshortin Justin në Coachella

Yjet
‘Bronde Bob’ e Hailey Bieber është prerja perfekte e pranverës

‘Bronde Bob’ e Hailey Bieber është prerja perfekte e pranverës

Flokë dhe stil
Për modelin e ri të thonjve frymëzohuni nga Hailey Bieber

Për modelin e ri të thonjve frymëzohuni nga Hailey Bieber

Manikyr dhe pedikyr
Hailey Bieber modelon linjën e re të nusërisë së “Victoria’s Secret”, mes thashethemeve për një ndarje mes saj dhe Justin Bieber

Hailey Bieber modelon linjën e re të nusërisë së “Victoria’s Secret”, mes thashethemeve për një ndarje mes saj dhe Justin Bieber

Yjet
Hailey Bieber me xhaketën më të përfolur të momentit

Hailey Bieber me xhaketën më të përfolur të momentit

Moda
Hailey Bieber shkëlqen me një kostum elegant, në festën e Oppenheimer të “Vanity Fair”

Hailey Bieber shkëlqen me një kostum elegant, në festën e Oppenheimer të “Vanity Fair”

Yjet
Hailey Bieber mahnit me fizikun e saj, teksa modelon bikini të “Victoria’s Secret”

Hailey Bieber mahnit me fizikun e saj, teksa modelon bikini të “Victoria’s Secret”

Yjet
Hailey Bieber uron bashkëshortin Justin Bieber për ditëlindjen e 30-të, teksa shpërndan disa fotografi të mrekullueshme

Hailey Bieber uron bashkëshortin Justin Bieber për ditëlindjen e 30-të, teksa shpërndan disa fotografi të mrekullueshme

Yjet
Emma Stone dhe Hailey Bieber hoqën dorë nga çizmet e tyre për këtë trend të këpucëve pranverore

Emma Stone dhe Hailey Bieber hoqën dorë nga çizmet e tyre për këtë trend të këpucëve pranverore

Moda
Hailey Bieber del me të brendshme për një fotografi të kalendarit të saj për “Rhode Skin”

Hailey Bieber del me të brendshme për një fotografi të kalendarit të saj për “Rhode Skin”

Yjet
Hailey Bieber më atraktive se kurrë, derisa modelon me bikini për kalendarin e saj “Rhode 2024”

Hailey Bieber më atraktive se kurrë, derisa modelon me bikini për kalendarin e saj “Rhode 2024”

Yjet
Kendall Jenner dhe Hailey Bieber duken simpatike me rroba thuajse të njëjta, në ndeshjen Los Angeles Lakers vs Oklahoma City

Kendall Jenner dhe Hailey Bieber duken simpatike me rroba thuajse të njëjta, në ndeshjen Los Angeles Lakers vs Oklahoma City

Yjet
Hailey Bieber duket fantastike, teksa del në darkë me miqtë në Santa Monica

Hailey Bieber duket fantastike, teksa del në darkë me miqtë në Santa Monica

Yjet