LAJMI I FUNDIT:
Gigi Hadid

Gigi Hadid

385 Artikuj

Info

Jelena Noura “Gigi” Hadid (e lindur më 23 Prill 1995) është modele amerikane.

Gigi Hadid duket atraktive në bikini, nga koleksioni i saj pranveror

Gigi Hadid duket atraktive në bikini, nga koleksioni i saj pranveror

Yjet
Bradley Cooper dhe e dashura Gigi Hadid, mahnitin me stilin e tyre të veçantë, teksa dalin në New York

Bradley Cooper dhe e dashura Gigi Hadid, mahnitin me stilin e tyre të veçantë, teksa dalin në New York

Yjet
Bradley Cooper dhe Gigi Hadid shijojnë një darkë në New York, ndërsa romanca e tyre vazhdon të lulëzojë

Bradley Cooper dhe Gigi Hadid shijojnë një darkë në New York, ndërsa romanca e tyre vazhdon të lulëzojë

Yjet
Bradley Cooper dhe Gigi Hadid nuk fshihen më, kapen gjatë një takimi teksa shkëmbejnë puthje

Bradley Cooper dhe Gigi Hadid nuk fshihen më, kapen gjatë një takimi teksa shkëmbejnë puthje

Yjet
Gigi Hadid duket fantastike me stilin e ri të flokëve

Gigi Hadid duket fantastike me stilin e ri të flokëve

Yjet
Gigi Hadid shfaqet tejet simpatike në darkën e “Miu Miu” gjatë Javës së Modës në Paris

Gigi Hadid shfaqet tejet simpatike në darkën e “Miu Miu” gjatë Javës së Modës në Paris

Yjet
Gigi Hadid bën një paraqitje të rrallë në pistën e “Chanel” në shfaqjen e Javës së Modës në Paris

Gigi Hadid bën një paraqitje të rrallë në pistën e “Chanel” në shfaqjen e Javës së Modës në Paris

Yjet
Dukja fantastike e Gigi Hadid në pasarelën e “Versace”, për Javën e Modës në Milano

Dukja fantastike e Gigi Hadid në pasarelën e “Versace”, për Javën e Modës në Milano

Yjet
Gigi Hadid duket tipike elegante me një korse të kuqe, në festën e “Versace” gjatë Javës së Modës në Milano

Gigi Hadid duket tipike elegante me një korse të kuqe, në festën e “Versace” gjatë Javës së Modës në Milano

Yjet
Gigi Hadid dhe Bradley Cooper shfaqen tejet të lumtur, teksa dalin së bashku në New York

Gigi Hadid dhe Bradley Cooper shfaqen tejet të lumtur, teksa dalin së bashku në New York

Yjet
Gigi Hadid shënon rikthimin e saj në pistë me stil, teksa zbukuroi pasarelen e saj të parë të vitit

Gigi Hadid shënon rikthimin e saj në pistë me stil, teksa zbukuroi pasarelen e saj të parë të vitit

Yjet
Gigi Hadid reagon pasi u sulmua nga Qeveria Izraelite: Ata e shohin çdo palestinez si terrorist

Gigi Hadid reagon pasi u sulmua nga Qeveria Izraelite: Ata e shohin çdo palestinez si terrorist

Yjet
Bradley Cooper dhe Gigi Hadid po bëhen shumë shpejt seriozë në marrëdhënien e tyre

Bradley Cooper dhe Gigi Hadid po bëhen shumë shpejt seriozë në marrëdhënien e tyre

Yjet
Mes thashethemeve për romancë, Bradley Cooper dhe Gigi Hadid shihen në një takim romantik

Mes thashethemeve për romancë, Bradley Cooper dhe Gigi Hadid shihen në një takim romantik

Yjet
Fund lëkure dhe çizme të gjata: Ky kombinim i Gigi Hadid do t’ju pëlqejë shumë

Fund lëkure dhe çizme të gjata: Ky kombinim i Gigi Hadid do t’ju pëlqejë shumë

Keshilla Modë
Irina Shayk nuk është aspak e lumtur për marrëdhënien e re të Bradley Cooper me Gigi Hadid

Irina Shayk nuk është aspak e lumtur për marrëdhënien e re të Bradley Cooper me Gigi Hadid

Yjet
Mbështetën publikisht Palestinën, Gigi Hadid dhe familja e saj marrin kërcënime me vdekje dhe detyrohen të ndryshojnë numrat e tyre të telefonit

Mbështetën publikisht Palestinën, Gigi Hadid dhe familja e saj marrin kërcënime me vdekje dhe detyrohen të ndryshojnë numrat e tyre të telefonit

Yjet
Qeveria izraelite i kundërpërgjigjet Gigi Hadidit pas postimeve në mbështetje të Palestinës

Qeveria izraelite i kundërpërgjigjet Gigi Hadidit pas postimeve në mbështetje të Palestinës

Yjet
Gigi Hadid dhe Bradley Cooper u prezantuan me njëri-tjetrin nga ish-partnerja e aktorit Irina Shayk

Gigi Hadid dhe Bradley Cooper u prezantuan me njëri-tjetrin nga ish-partnerja e aktorit Irina Shayk

Yjet
Modelja me origjinë palestineze, Gigi Hadid reagon ndaj sulmeve të Hamasit në Izrael

Modelja me origjinë palestineze, Gigi Hadid reagon ndaj sulmeve të Hamasit në Izrael

Yjet
Mes pretendimeve për romancë, Gigi Hadid dhe Bradley Cooper shihen sërish në shoqëri të njëri-tjetrit

Mes pretendimeve për romancë, Gigi Hadid dhe Bradley Cooper shihen sërish në shoqëri të njëri-tjetrit

Yjet
Gigi Hadid dhe Bradley Cooper darkojnë bashkë në New York dhe më pas largohen me të njëjtën makinë

Gigi Hadid dhe Bradley Cooper darkojnë bashkë në New York dhe më pas largohen me të njëjtën makinë

Yjet
Si duket lëkura e bukurosheve të famshme – çfarë fshihet pas filtrave?

Si duket lëkura e bukurosheve të famshme – çfarë fshihet pas filtrave?

Yjet
Partneret e Leonardo DiCaprios pushtojnë ‘Chanel’-in: Gigi Hadid dhe Vittoria Ceretti shkëlqyen në Javën e Modës në Paris

Partneret e Leonardo DiCaprios pushtojnë ‘Chanel’-in: Gigi Hadid dhe Vittoria Ceretti shkëlqyen në Javën e Modës në Paris

Yjet