LAJMI I FUNDIT:
Geta Beqa

Geta Beqa

65 Artikuj

Info

Gentiana Beqa Ahmeti, është një ‘bofybuildere’ e suksesshme në Kosovë.

Ajo arriti të dalë e para në ‘Bikini Wellness Fitness’, garë e zhvilluar në Barcelonë të Spanjës.

Ka të fituara gjithsej këto trofe:

* Vendin e parë në “European Champion 2017”
* Vendin e parë në “Wellness Arnold Clasik Europe 2017”
* Vendin e parë në “Wellness Diamond Cup Milano2017”
* Vendin e parë në “World Champion 2017”.
* Triumfuese në “Overall Wellness Diamond Cup Milano 2017”
* Triumfuese në “Wellness Diamond Cup Milano 2017”.

Përpara se të merrej me ‘bodybuilding’, Geta është marrë edhe me aktrim, të cilin thotë se e ka pasion dhe se nuk refuzon t’i rikthehet nëse gjen kohë dhe i vjen një ofertë e mirë.

“Mesazhi im për të gjithë është që secili person që mundet të arrijë deri aty ku dëshiron vetëm me punë, edhe unë kam pas shumë herë barriera dhe nuk jam ndal, mos u dorëzoni, sfidoni çdo problem, dua t’ju shoh të gjithëve të lumtur”, ka qenë mesazhi i saj për lexuesit e Telegrafit gjatë një interviste në vitin 2018.

Nuk ndalen sukseset e Geta Beqës: Dy medalja të arta në Maltë dhe “Kampione e Mesdheut”

Nuk ndalen sukseset e Geta Beqës: Dy medalja të arta në Maltë dhe “Kampione e Mesdheut”

Sporte tjera
Geta Beqa shpallet kampione bote në kategorinë ‘Wellness’ në Kampionatin Botëror të Fitnesit

Geta Beqa shpallet kampione bote në kategorinë ‘Wellness’ në Kampionatin Botëror të Fitnesit

Sporte tjera
Getta Beqa doktoron në Mal të Zi, ka një mesazh fuqizues për femrat: Studio, puno, lufto për suksesin tënd

Getta Beqa doktoron në Mal të Zi, ka një mesazh fuqizues për femrat: Studio, puno, lufto për suksesin tënd

Yjet
Geta Beqa duket atraktive teksa pozon si ‘nënadimëreshë’ për festat e fundvitit

Geta Beqa duket atraktive teksa pozon si ‘nënadimëreshë’ për festat e fundvitit

Yjet
Geta Beqa doktoron në Fakultetin e Edukimit Fizik dhe Sportit në Mal të Zi

Geta Beqa doktoron në Fakultetin e Edukimit Fizik dhe Sportit në Mal të Zi

Yjet
“Pas shiut lind diell”, Geta Beqa motivon fansat ndërsa tregon format e përkryera trupore

“Pas shiut lind diell”, Geta Beqa motivon fansat ndërsa tregon format e përkryera trupore

Yjet
“Fit me Getten”, emisioni më i ri në RTV Dukagjini

“Fit me Getten”, emisioni më i ri në RTV Dukagjini

TV / Film
Kampionia Botërore Geta Beqa i bashkohet PDK-së

Kampionia Botërore Geta Beqa i bashkohet PDK-së

Kosovë
Geta Beqa shfaqet provokuese në palestër

Geta Beqa shfaqet provokuese në palestër

Yjet
Geta Beqa fotografohet ndërsa bën akrobaci me bashkëshortin në plazh

Geta Beqa fotografohet ndërsa bën akrobaci me bashkëshortin në plazh

Yjet
Geta Beqa shfaqet joshëse në kuzhinë

Geta Beqa shfaqet joshëse në kuzhinë

Yjet
Geta Beqa pozon me kostum të larjes nga plazhi

Geta Beqa pozon me kostum të larjes nga plazhi

Yjet
Geta Beqa pozon me bikini përkrah bashkëshortit

Geta Beqa pozon me bikini përkrah bashkëshortit

Yjet
Geta Beqa publikon video provokuese nga plazhi, thotë se jeta është më e bukur në bikini

Geta Beqa publikon video provokuese nga plazhi, thotë se jeta është më e bukur në bikini

Yjet
Geta Beqa pozon me bikini në afërsi të bashkëshortit: Çiftet që ushtrojnë bashkë, qëndrojnë bashkë

Geta Beqa pozon me bikini në afërsi të bashkëshortit: Çiftet që ushtrojnë bashkë, qëndrojnë bashkë

Yjet
Geta Beqa me poza joshëse: Duhet të mësohen ta dua këtë pamje

Geta Beqa me poza joshëse: Duhet të mësohen ta dua këtë pamje

Yjet
Geta Beqa me pozë provokuese: Ju e keni në dorë se si do të duket trupi juaj

Geta Beqa me pozë provokuese: Ju e keni në dorë se si do të duket trupi juaj

Yjet
12 femrat më të suksesshme shqiptare, të cilat janë të lindura për t’i pushtuar majat në fushat e tyre

12 femrat më të suksesshme shqiptare, të cilat janë të lindura për t’i pushtuar majat në fushat e tyre

Karriera
Të pandalshme sukseset për Geta Beqën, zë vendin e dytë në Kampionatin Botëror Elite Pro në Pekin

Të pandalshme sukseset për Geta Beqën, zë vendin e dytë në Kampionatin Botëror Elite Pro në Pekin

Sporte tjera
Getta Beqa përfaqëson Kosovën në Kampionatin Botëror të Fitnessit në Pekin

Getta Beqa përfaqëson Kosovën në Kampionatin Botëror të Fitnessit në Pekin

Sporte tjera
Geta Beqa me pushime luksoze në Miami

Geta Beqa me pushime luksoze në Miami

Yjet
Geta Beqa merr poza para fotografit Fadil Berisha në New York

Geta Beqa merr poza para fotografit Fadil Berisha në New York

Yjet
Tayna për format e saj ushtron me kampionen Geta Beqa

Tayna për format e saj ushtron me kampionen Geta Beqa

Po Flitet
Me një fotografi me bikini, Geta Beqa tregon figurën trupore

Me një fotografi me bikini, Geta Beqa tregon figurën trupore

Yjet