Geta Beqa ka lënë pas një vit të jashtëzakonshëm duke marrë trofe ndërkombëtare.

Bodibilderja shqiptare në disa gara të huaja ka fituar vendet e para e të dyta, të cilat gjë i kanë sjell edhe famë të madhe në Kosovë.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe, video dhe këshilla se si të keni një trup në formë të mirë fizike.

Së fundi, biondina ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet pranë detit.

“Duhet të mësohen ta dua këtë pamje”, ka shkruar ndër të tjerash sportisja shqiptare.

Ndryshe, Beqa është njëkohësisht edhe trajnere e fitnesit në vendin tonë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Mornings like this…🙈

A post shared by GETTA BEQA (@gettabeqa) on Apr 27, 2019 at 12:59am PDT