“Bodybuilder”-ja e njohur, Geta Beqa, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh publikon në rrjetet sociale imazhe të ndryshme, të cilat marrin vëmendjen e fansave.

View this post on Instagram

📸

A post shared by GETTA BEQA (@gettabeqa) on Jul 29, 2019 at 11:22pm PDT

Së fundmi, “bodybuilder”-ja publikoi një imazh ku shfaqet me bashkëshortin e saj në det.

Çifti duket se kanë bërë akrobaci në plazh, teksa janë fotografuar duke marrë kështu vëmendjen e fansave.

“Ai kapi një peshk të madh sot”, ka shkruar Beqa në mbishkrimin e fotografisë, duke iu referuar me shaka faktit që ai po e mbante në dorë atë.

Fotografia në fjalë ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e “bodybuilder”-es. /Telegrafi/