Tayna është një prej repereve që u shndërrua në sensacion.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar vazhdimisht imazhe atraktive.

Dhe, për linjat e saj që i ekspozon në videoklipe ajo përkujdeset duke u angazhuar me punë të madhe.

Ajo ka publikuar momente nga seancat stërvitore me kampionen e madhe, Geta Beqa.

“Ajo po kthehet më e fortë se kurrë”, ka shkruar Geta në postimin e saj në rrjetin social InstaStory. /Telegrafi/