Ajo shpeshherë publikon në rrjetet sociale imazhe dhe video të ndryshme, të cilat marrin vëmendjen e fansave

Bëhet fjalë për “Bodybuilderen” e njohur shqiptare, Geta Beqa, e cila është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Së fundmi, bukuroshja publikoi një video teksa shihet në një palestër sportive në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Bukuroshja shihet duke provokuar teksa tregon linjat trupore dhe më pas një “twerk” të shkurtër para ndjekësve në llogarinë personale në Instagram.

Videoja në fjalë ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga fansat e biondinës, e cila vitin e kaluar kishte fituar shumë çmime ndërkombëtare.

Ndryshe, Geta tash e sa vite ka kurorëzuar lidhjen me martesë dhe është nënë e tre fëmijëve të shëndetshëm. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Morning 💕

A post shared by GETTA BEQA (@gettabeqa) on Aug 9, 2019 at 12:47am PDT