Geta Beqa është një ndër instruktoret më të bukura shqiptare të botës së ushtrimeve në palestër.

Ajo ka fituar një numër të madh të titujve të kampionit në garat ndërkombëtare në saje të linjave trupore.

Biondina është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Bukuroshja së fundi ka publikuar një video në llogarinë personale në Instagram teksa shihet tejet seksi dhe joshëse në kuzhinë.

Sportistja thotë se di të gatuajë mirë po aq bukur sa duket gjersa duket duke përgatitur mish të bardhë.

Ndryshe, Beqa është duke punuar fuqishëm për garat tjera që do të merr pjesë bodibilderja jonë. /Telegrafi/