LAJMI I FUNDIT:

Game of Thrones

118 Artikuj

Seriali i të gjitha rekordeve

Seriali i të gjitha rekordeve

Cult+
Dukja e yjeve të “Game of Thrones” me veshje solemne

Dukja e yjeve të “Game of Thrones” me veshje solemne

TV / Film
Publikohet paraqitja e shkurtër e sezonit të fundit të “Game Of Thrones”

Publikohet paraqitja e shkurtër e sezonit të fundit të “Game Of Thrones”

TV / Film
Nga “Game Of Thrones” deri te “The Big Bang Theory” – 16 serialet që përfundojnë në vitin 2019

Nga “Game Of Thrones” deri te “The Big Bang Theory” – 16 serialet që përfundojnë në vitin 2019

TV / Film
Emilia Clarke pranon se është në një lidhje romantike

Emilia Clarke pranon se është në një lidhje romantike

Po Flitet
“Game of Thrones” fiton çmimin kryesor në Emmy, lista e plotë e fituesve

“Game of Thrones” fiton çmimin kryesor në Emmy, lista e plotë e fituesve

TV / Film
Në vitin e ardhshëm do të jepet sezoni final i “Game of Thrones”

Në vitin e ardhshëm do të jepet sezoni final i “Game of Thrones”

TV / Film
Katërmbëdhjetë fotografi që tregojnë se si duken skenat e filmave të famshëm para efekteve speciale

Katërmbëdhjetë fotografi që tregojnë se si duken skenat e filmave të famshëm para efekteve speciale

TV / Film
“Game of Thrones” me 22 nominime udhëheqin në “Emmy Awards”

“Game of Thrones” me 22 nominime udhëheqin në “Emmy Awards”

TV / Film
Martohen yjet e “Game of Thrones”, Kit Harington dhe Rose Leslie

Martohen yjet e “Game of Thrones”, Kit Harington dhe Rose Leslie

Yjet
Dubrovnik: Tri ditë në perlën e Ballkanit, qytetin e ‘Game of Thrones’ ku gërshetohet antikja me modernen (Foto/Video)

Dubrovnik: Tri ditë në perlën e Ballkanit, qytetin e ‘Game of Thrones’ ku gërshetohet antikja me modernen (Foto/Video)

Udhëpërshkrime
Dhjetë filmat apo serialet me kuptimet e tyre të fshehura që kurrë nuk i keni vënë re (Foto)

Dhjetë filmat apo serialet me kuptimet e tyre të fshehura që kurrë nuk i keni vënë re (Foto)

TV / Film
Lista e plotë e fituesve në ceremoninë e ndarjes së çmimeve SAG

Lista e plotë e fituesve në ceremoninë e ndarjes së çmimeve SAG

TV / Film
Fansi paguan 160 mijë dollarë për të shikuar një episod të Game of Thrones në shoqërinë e Emilia Clarke

Fansi paguan 160 mijë dollarë për të shikuar një episod të Game of Thrones në shoqërinë e Emilia Clarke

TV / Film
Kit Harington nxirret me forcë nga një lokal për sjellje të pahijshme (Foto/Video)

Kit Harington nxirret me forcë nga një lokal për sjellje të pahijshme (Foto/Video)

Po Flitet
Sezoni i fundit i “Game of Thrones” do të transmetohet në vitin 2019

Sezoni i fundit i “Game of Thrones” do të transmetohet në vitin 2019

TV / Film
Vdekjet, Donald dhe Bitcoin: 50 artikujt më të lexuar të Wikipedia-së gjatë vitit 2017

Vdekjet, Donald dhe Bitcoin: 50 artikujt më të lexuar të Wikipedia-së gjatë vitit 2017

Internet
Njëzetedy fakte interesante dhe të vërteta që do të ndryshojnë mënyrën se si ju e shikoni “Game of Thrones” (Foto)

Njëzetedy fakte interesante dhe të vërteta që do të ndryshojnë mënyrën se si ju e shikoni “Game of Thrones” (Foto)

TV / Film
Nëntë rolet në “Game of Thrones” të cilët u zëvendësuan fshehurazi (Foto)

Nëntë rolet në “Game of Thrones” të cilët u zëvendësuan fshehurazi (Foto)

TV / Film
Kit Harington: Kam qarë kur e kam lexuar skenarin e episodit të fundit të “Game of Thrones” (Foto/Video)

Kit Harington: Kam qarë kur e kam lexuar skenarin e episodit të fundit të “Game of Thrones” (Foto/Video)

TV / Film
Si duken aktorët e “Game of Thrones” në jetën reale? (Foto)

Si duken aktorët e “Game of Thrones” në jetën reale? (Foto)

TV / Film
Aktori i “Game of Thrones”, Jason Momoa: Aktrimi më jep mundësinë të përdhunoj femra të bukura (Foto)

Aktori i “Game of Thrones”, Jason Momoa: Aktrimi më jep mundësinë të përdhunoj femra të bukura (Foto)

Po Flitet
Pesëmbëdhjetë filmat me dhe pa efekte speciale (Foto)

Pesëmbëdhjetë filmat me dhe pa efekte speciale (Foto)

TV / Film
Aktoret të cilët luajtën rolet e tyre më të mira gjatë kohës sa ishin shtatzënë (Foto)

Aktoret të cilët luajtën rolet e tyre më të mira gjatë kohës sa ishin shtatzënë (Foto)

TV / Film