LAJMI I FUNDIT:

Fansi paguan 160 mijë dollarë për të shikuar një episod të Game of Thrones në shoqërinë e Emilia Clarke

Fansi paguan 160 mijë dollarë për të shikuar një episod të Game of Thrones në shoqërinë e Emilia Clarke
(Foto: Getty Images)

Një fans anonim i “Game of Thrones” ka paguar 160.000 dollarë në ankandin e Sean Pennit për të shikuar vetëm një episod të serialit të popullarizuar në shoqërinë e aktores Emilia Clarke – njëra prej yjeve kryesore të serisë televizive.

Është interesante se hamshori hollivudian, Brad Pitt, njëherësh një fans i madh i serialit, e ka nisur ankandin me 80.000 dollarë.

(Foto: Getty Images)

Në konkurrim me fansin e pasur, ai u desh ta ngrejë ofertën në 90.000 dollarë, pastaj në 120.000 dollarë.

Sezoni i fundit i "Game of Thrones" do të transmetohet në vitin 2019
Lexo po ashtu Sezoni i fundit i "Game of Thrones" do të transmetohet në vitin 2019

Megjithatë, konkurrimi mori fund kur fansi anonim ofroi 160.000 dollarë dhe e siguroi ta shikonte një episod të “Game of Thrones” në shoqërinë e aktores së njohur.

Gjatë konkurrimit interesant, Emilia, e cila në serial luan rolin e Khaleesit, qeshte në publik.

(Foto: Getty Images)

Ankandi i Sean Pennit është organizuar në Milk Studios në Los Angeles. Të gjitha paratë e grumbulluara do të dhurohen për qëllime humanitare përmes organizatës Haitian Relief.

Në ankand ishin të pranishëm shumë pasanikë dhe personalitete të njohura, si Jeff Bezos Lena Dunham, Arnold Schwarzenegger, Jason Segel, Connie Britton, Patricia Arquette, Mark Burnett, Roma Doëney e Leonardo DiCaprio.

Me këtë rast, DiCaprios iu nda një çmim i veçantë për angazhimin e tij kundër ndryshimeve klimatike. /Telegrafi/

(Foto: Getty Images)

Në trend Magazina

Më shumë
Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Magazina
Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Magazina
Nuk i del inati - Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

Nuk i del inati - Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt - Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt - Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

Magazina

"Një njeri i thjeshtë, sikur të mos jetë i famshëm" - përshtypjet për Keanu Reeves pas vizitës në Kroaci

Magazina
Kalo në kategori