LAJMI I FUNDIT:

Sezoni i fundit i “Game of Thrones” do të transmetohet në vitin 2019

Sezoni i fundit i “Game of Thrones” do të transmetohet në vitin 2019

HBO ka konfirmuar zyrtaresh se sezoni i fundit i serialit të shumëpopullarizuar, “Game of Thrones”, do të transmetohet në vitin 2019.

Sezoni i tetë dhe i fundit i “Game of Thrones” do të ketë gjashtë episode.

David Benioff, D. B. Weiss, Bryan Cogman dhe Dave Hill janë duke shkruar skenarin, ndërsa regjinë do ta bëjnë, David Benioff , David Weiss, David Nutter dhe Miguel Sapochnik.

Njëzetedy fakte interesante dhe të vërteta që do të ndryshojnë mënyrën se si ju e shikoni "Game of Thrones" (Foto)
Lexo po ashtu Njëzetedy fakte interesante dhe të vërteta që do të ndryshojnë mënyrën se si ju e shikoni "Game of Thrones" (Foto)

Nutter do të bëjë regjinë e tri episodeve, dy episode do t’i xhirojë Sapochnik, ndërsa Benioff dhe Weiss do ta bëjnë regjinë e episodit final.

Që në vitin e kaluar, HBO njoftoi se hit-seriali do të përfundojë në sezonin e tetë të transmetimit.

Sezoni i shtatë kishte vetëm shtatë episode, ndërsa përfundoi më 27 gusht 2017.

Natyrisht se shikuesit e shumtë të këtij seriali mezi do të presin transmetimin e episodeve të fundit të “Game of Thrones”. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Magazina
Xhuli reagon pas deklaratës kontroverse që në

Xhuli reagon pas deklaratës kontroverse që në "çdo familje ka nga një pedofil": Statistikat dhe shoqëria na tregojnë realitetin

Magazina
Vesa Vllasaliu vihet në siklet gjatë podcastit, moderatori heq bluzën dhe i shfaqet me fanellë të Mërgim Berishës

Vesa Vllasaliu vihet në siklet gjatë podcastit, moderatori heq bluzën dhe i shfaqet me fanellë të Mërgim Berishës

Magazina
“Mua mos ma trego dashurinë me fjalë”- Përplasen Heidi dhe Romeo në “Big Brother Vip Albania”

“Mua mos ma trego dashurinë me fjalë”- Përplasen Heidi dhe Romeo në “Big Brother Vip Albania”

Magazina
Kalo në kategori