LAJMI I FUNDIT:

Dukja e yjeve të “Game of Thrones” me veshje solemne

Dukja e yjeve të “Game of Thrones” me veshje solemne

Ekipi i aktorëve të serialit të popullarizuar, “Game of Thrones”, padyshim se bëjnë pjesë në grupin e yjeve më të njohur në botën e ekranit.

Mirëpo, ata rrallëherë shfaqen bashkë, edhe sidomos shumë rrallë janë parë jashtë setit të xhirimeve të këtij seriali të HBO.

Në ndërkohë, në klipin promocional të episodit të parë të sezonit të tetë dhe të fundit, HBO i ka mbledhur aktorët dhe i ka veshur me rroba solemne.

Të gjitha lajmet nga Game of Thrones
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Game of Thrones

Në mesin e yjeve janë Peter Dinklage, Emilia Clarke, Kit Harington, Maisie Williams, por edhe protagonistët, rolet e të cilëve kanë përfunduar.

Premiera e sezonit të ri do të jepet më 14 prill, ndërsa më 19 maj është planifikuar të emetohet episodi i fundit i “Game of Thrones”. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Magazina
Ilnisa i ulet afër, Sara e ofendon: Nga vjen kjo erë e keqe, si era çorape, mbylleni banjon

Ilnisa i ulet afër, Sara e ofendon: Nga vjen kjo erë e keqe, si era çorape, mbylleni banjon

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Arbenita Ismajli shfaqet shumë elegante në të bardha, në fotografitë në Instagram

Arbenita Ismajli shfaqet shumë elegante në të bardha, në fotografitë në Instagram

Magazina
Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Magazina
Kalo në kategori