LAJMI I FUNDIT:

Në vitin e ardhshëm do të jepet sezoni final i “Game of Thrones”

Në vitin e ardhshëm do të jepet sezoni final i “Game of Thrones”

Sezoni final i serialit të shumëpopullarizuar, “Game of Thrones”, do të nisë emetimin në gjysmën e parë të vitit 2019. Kështu ka bërë të ditur drejtori i programit të HBO, Casey Bloys.

Gjatë një interviste me Television Critics Association, Bloys nuk ka dhënë informacione në lidhje me serialit, përfundimin e të cilit mezi e presin miliona fansa anekënd botës.

Megjithatë, në një prononcim për Deadline, ai ka treguar disa detaje që kanë të bëjnë me sezonin e ri të serialit që titullohet “The Long Night”.

Lajmet për Game of Thrones
Lexo po ashtu Lajmet për Game of Thrones

“Janë prezentë shumë karaktere të forta femërore, por janë ansamble, femra dhe meshkuj. Jane Goldman është një skenariste jashtëzakonisht e mirë dhe nuk duam ta kufizojmë në shkrimin e roleve femërore.

“Ekzistojnë role shumë të komplikuara në rrjedhën e ngjarjes në sezonin final”, ka deklaruar Bloys.

Edhe pse në mediat botërore u përhapën thashetheme se episodet e reja do të nisin të shfaqen në nëntor të këtij viti, drejtori i programit të HBO ka thënë se kjo nuk do të ndodhë deri në vitin e ardhshëm.

Kujtojmë që më herët, HBO njoftoi se ngjarja e sezonit final të “Game of Thrones” do të vendoset në të kaluarën e largët Westeros, mijëra vite para ngjarjeve të sezoneve paraprake. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Magazina
Ilnisa i ulet afër, Sara e ofendon: Nga vjen kjo erë e keqe, si era çorape, mbylleni banjon

Ilnisa i ulet afër, Sara e ofendon: Nga vjen kjo erë e keqe, si era çorape, mbylleni banjon

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Arbenita Ismajli shfaqet shumë elegante në të bardha, në fotografitë në Instagram

Arbenita Ismajli shfaqet shumë elegante në të bardha, në fotografitë në Instagram

Magazina
Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Magazina
Kalo në kategori