LAJMI I FUNDIT:

Game of Thrones

120 Artikuj

Yjet e “Game Of Thrones” Sophie Turner dhe Kit Harington, ribashkohen në filmin horror të ardhshëm “The Dreadful”

Yjet e “Game Of Thrones” Sophie Turner dhe Kit Harington, ribashkohen në filmin horror të ardhshëm “The Dreadful”

Yjet
Kit Harington zbulon se ai u diagnostikua me ADHD, ndërsa ishte në rehabilitim për problemet e alkoolit

Kit Harington zbulon se ai u diagnostikua me ADHD, ndërsa ishte në rehabilitim për problemet e alkoolit

Yjet
Emilia Clarke pasi pësoi një hemorragji në tru gjatë “Game of Thrones”: Nuk kisha frikë të vdisja, kisha frikë se mos më pushonin nga puna

Emilia Clarke pasi pësoi një hemorragji në tru gjatë “Game of Thrones”: Nuk kisha frikë të vdisja, kisha frikë se mos më pushonin nga puna

Yjet
Autori i “Game of Thrones” dhe shkrimtarë të tjerë po e padisin OpenAI për shkeljen e të drejtave autoriale

Autori i “Game of Thrones” dhe shkrimtarë të tjerë po e padisin OpenAI për shkeljen e të drejtave autoriale

Lajme Teknologji
Ndërron jetë në moshën 36 vjeçare ylli i “Game of Thrones”, Darren Kent

Ndërron jetë në moshën 36 vjeçare ylli i “Game of Thrones”, Darren Kent

Yjet
Njerëzit që krijojnë gjuhët e reja: Parlez-vous Valyrian?

Njerëzit që krijojnë gjuhët e reja: Parlez-vous Valyrian?

Filmi
Yjet e “Game of Thrones”, Kit Harington dhe Rose Leslie bëhen prindër për herë të dytë

Yjet e “Game of Thrones”, Kit Harington dhe Rose Leslie bëhen prindër për herë të dytë

Yjet
Ishte ylli i Eurovisionit, shumëkush nuk e dinte se Hannah Waddingham ka luajtur në “Game of Thrones”

Ishte ylli i Eurovisionit, shumëkush nuk e dinte se Hannah Waddingham ka luajtur në “Game of Thrones”

TV / Film
Gjashtë mitet e lashta nordike që edhe sot jehojnë

Gjashtë mitet e lashta nordike që edhe sot jehojnë

Histori
Si u rrit turizmi dhe ekonomia e Dubrovnikut nga ‘Game of Thrones’?

Si u rrit turizmi dhe ekonomia e Dubrovnikut nga ‘Game of Thrones’?

Të Tjera
Finalja e sezonit të parë të “House of the Dragon” thyen rekord shikueshmërie në HBO

Finalja e sezonit të parë të “House of the Dragon” thyen rekord shikueshmërie në HBO

TV / Film
Pushteti i përrallave: Ndikimi evolucionar rreth rrëfimtarisë!

Pushteti i përrallave: Ndikimi evolucionar rreth rrëfimtarisë!

Cult+
“House of the Dragon” kritikohet për skena shqetësuese në episodin e parë

“House of the Dragon” kritikohet për skena shqetësuese në episodin e parë

TV / Film
Ka ardhur seriali i shumëpritur i vitit: Paraprijësi i “Game of Thrones” mahnit publikun

Ka ardhur seriali i shumëpritur i vitit: Paraprijësi i “Game of Thrones” mahnit publikun

TV / Film
Sean Bean pohon se do të kishte dashur të pikturonte

Sean Bean pohon se do të kishte dashur të pikturonte

Yjet
Ylli i “Game of Thrones” që pësoi aneurizëm, Emilia Clarke: Një pjesë e trurit tim nuk funksionon

Ylli i “Game of Thrones” që pësoi aneurizëm, Emilia Clarke: Një pjesë e trurit tim nuk funksionon

Yjet
“House of the Dragon” – çfarë mund të presin fansat e serialit të shumëpritur?

“House of the Dragon” – çfarë mund të presin fansat e serialit të shumëpritur?

TV / Film
Publikohet posteri dhe data e shfaqjes së serialit të shumëpritur “House of the Dragon”

Publikohet posteri dhe data e shfaqjes së serialit të shumëpritur “House of the Dragon”

TV / Film
Aktori i “Game Of Thrones”, Joseph Gatt shihet për herë të parë në publik pas arrestimit për komunikim eksplicit seksual me një të mitur

Aktori i “Game Of Thrones”, Joseph Gatt shihet për herë të parë në publik pas arrestimit për komunikim eksplicit seksual me një të mitur

Yjet
Arrestohet aktori i “Game of Thrones”, Joseph Gatt – akuzohet për komunikim eksplicit seksual me një të mitur

Arrestohet aktori i “Game of Thrones”, Joseph Gatt – akuzohet për komunikim eksplicit seksual me një të mitur

Po Flitet
Shakaja e Alban Ramosajt për 1 prill, thotë se do të jetë pjesë e serialit “House of the Dragon”

Shakaja e Alban Ramosajt për 1 prill, thotë se do të jetë pjesë e serialit “House of the Dragon”

Yjet
Ndahet nga jeta në moshën 68-vjeçare aktori i “Game Of Thrones”, John Stahl

Ndahet nga jeta në moshën 68-vjeçare aktori i “Game Of Thrones”, John Stahl

TV / Film
Publikohen fotografitë e para nga xhirimet e “House of the Dragon”

Publikohen fotografitë e para nga xhirimet e “House of the Dragon”

TV / Film
Ylli i “Game of Thrones”, Natalie Dormer është bërë nënë në janar dhe e ka mbajtur të fshehtë deri më tani

Ylli i “Game of Thrones”, Natalie Dormer është bërë nënë në janar dhe e ka mbajtur të fshehtë deri më tani

Po Flitet