LAJMI I FUNDIT:

Aktori i “Game of Thrones”, Jason Momoa: Aktrimi më jep mundësinë të përdhunoj femra të bukura (Foto)

Aktori i “Game of Thrones”, Jason Momoa: Aktrimi më jep mundësinë të përdhunoj femra të bukura (Foto)

“Më pëlqen puna që bëj se më jep mundësinë që të bëj shumë gjëra; t’i shkul gurmazin ndonjë rivali dhe të përdhunoj femra të bukura”.

Është kjo një deklaratë që aktori Jason Momoa, i njohur për rolin e tij në “Game of Thrones”, kishte bërë në vitin 2011, atëherë kur edhe kishin filluar xhirimet e këtij seriali.

Jason Momoa

Kjo video është përhapur me shpejtësi të madhe në internet, ndërsa është komentuar shumë së fundmi lidhur edhe me “krizën” që mbizotëron në Hollywood pas raportimeve të fundit për ngacmime seksuale.

Regjisori Harvey Weinstein i akuzuar per ngacmime seksuale nga shume aktore

Por, lidhur me deklaratën e tij të thënë vite më parë, 38 vjeçari ka publikuar një shkrim në rrjetet sociale, përmes së cilit ka kërkuar ndjesë:

Të famshmit të cilët nuk bëjnë kujdes në ruatjen e aparencës së të qenit yll (Foto)
Lexo po ashtu Të famshmit të cilët nuk bëjnë kujdes në ruatjen e aparencës së të qenit yll (Foto)

“U zgjova me reagimet e justifikuara të shumë njerëzve në lidhje me një shaka të shëmtuar që e kam bërë vite më parë dhe për të cilën më vjen keq. Komentet e bëra nga unë ishin të pavend dhe jam shumë i zhgënjyer me veten. E di që ndjesa nuk i fshin fjalët e rënda që kam thënë. Përdhunimi dhe ngacmimi seksual mund të prekë këdo dhe e kam vuajtur vetë tek njerëz të afërm të mi. Sinqerisht komentet e mia janë të shëmtuara, të papranueshme dhe kërkoj ndjesë për fjalët e rënda që kam thënë”(sic.), shkruan aktori. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Magazina
Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Magazina
Nuk i del inati - Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

Nuk i del inati - Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt - Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt - Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

Magazina

"Një njeri i thjeshtë, sikur të mos jetë i famshëm" - përshtypjet për Keanu Reeves pas vizitës në Kroaci

Magazina
Kalo në kategori