LAJMI I FUNDIT:

Driton Kuka

295 Artikuj

KOK shpërblen me nga 10 mijë euro kampionet olimpike, Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova

KOK shpërblen me nga 10 mijë euro kampionet olimpike, Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova

Xhudo
Driton Kuka: Qendra nacionale e xhudos po lëshon shtat, ky sport të futet në sistemin edukativo-shkollor

Driton Kuka: Qendra nacionale e xhudos po lëshon shtat, ky sport të futet në sistemin edukativo-shkollor

Xhudo
Presidenti Meta dekoron Kukën, Gjakovën dhe Krasniqin me medalje “Nderi i Kombit”

Presidenti Meta dekoron Kukën, Gjakovën dhe Krasniqin me medalje “Nderi i Kombit”

Xhudo
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta priti xhudistet kosovare dhe i dekoroi me medaljen ‘Nderi i Kombit’

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta priti xhudistet kosovare dhe i dekoroi me medaljen ‘Nderi i Kombit’

Sporte tjera
Presidenti Ilir Meta do të nderojë Nora Gjakovën dhe Distria Krasniqin me medaljen nderi i kombit

Presidenti Ilir Meta do të nderojë Nora Gjakovën dhe Distria Krasniqin me medaljen nderi i kombit

Xhudo
Driton Kuka, Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi flasin pas rikthimit në ‘folenë’ që prodhoi kampionë olimpikë

Driton Kuka, Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi flasin pas rikthimit në ‘folenë’ që prodhoi kampionë olimpikë

Sporte tjera
Driton Kuka: Akili për mua është medalist, me pak fat do t’i kishim tri medalje olimpike

Driton Kuka: Akili për mua është medalist, me pak fat do t’i kishim tri medalje olimpike

Xhudo
Ekipi i xhudos së bashku me kryeministrin Kurti flasin para mijëra qytetarëve në sheshin “Zahir Pajaziti”

Ekipi i xhudos së bashku me kryeministrin Kurti flasin para mijëra qytetarëve në sheshin “Zahir Pajaziti”

Xhudo
Arkitekti i sukseseve, Kuka: As vet nuk kam qenë aq optimist se do t’i fitojmë dy medalje të arta

Arkitekti i sukseseve, Kuka: As vet nuk kam qenë aq optimist se do t’i fitojmë dy medalje të arta

Sporte tjera
Arrin ekipi i xhudos në Kosovë: Krenaritë e vendit pas pak çastesh u drejtohen qytetarëve

Arrin ekipi i xhudos në Kosovë: Krenaritë e vendit pas pak çastesh u drejtohen qytetarëve

Xhudo
Në Kuvendin e Kosovës flasin për medaljet e arta të fituara në Tokio nga Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova

Në Kuvendin e Kosovës flasin për medaljet e arta të fituara në Tokio nga Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova

Sporte tjera
Ekipi olimpik do të pritet me ceremoni shtetërore, kjo është agjenda

Ekipi olimpik do të pritet me ceremoni shtetërore, kjo është agjenda

Sporte tjera
Toni Kuka na thotë mirëmëngjesi nga Tokio, tregon se po i sjellin dy medaljet e arta në atdhe

Toni Kuka na thotë mirëmëngjesi nga Tokio, tregon se po i sjellin dy medaljet e arta në atdhe

Xhudo
Driton Kuka flet pas medaljeve të fituara në Tokio: Heronjtë e mi, ende nuk më besohet

Driton Kuka flet pas medaljeve të fituara në Tokio: Heronjtë e mi, ende nuk më besohet

Xhudo
Kosova e dyta për medalje në xhudo në ‘Tokio 2020’

Kosova e dyta për medalje në xhudo në ‘Tokio 2020’

Xhudo
Driton Kuka me mesazh emocionues pasi përfundon aventura e Kosovës në Tokio: Po më duket si në ëndërr me dy të arta, ne gëzohemi e qajmë së bashku

Driton Kuka me mesazh emocionues pasi përfundon aventura e Kosovës në Tokio: Po më duket si në ëndërr me dy të arta, ne gëzohemi e qajmë së bashku

Xhudo
Toni i sportit, medaljeve dhe leximit – Të përbashkëtat e trajnerit Driton Kuka dikur dhe sot

Toni i sportit, medaljeve dhe leximit – Të përbashkëtat e trajnerit Driton Kuka dikur dhe sot

Xhudo
“Me kampionen numër tre” – Driton Kuka poston fotografi me ekipin e xhudos së Kosovës

“Me kampionen numër tre” – Driton Kuka poston fotografi me ekipin e xhudos së Kosovës

Xhudo
Driton Kuka shkruan me shumë emocion pas eliminimit befasues të Majlinda Kelmendit

Driton Kuka shkruan me shumë emocion pas eliminimit befasues të Majlinda Kelmendit

Xhudo
Distria Krasniqi dhe Driton Kuka shpërblehen me shuma të majme nga shteti i Kosovës pas fitimit të medaljes së artë olimpike

Distria Krasniqi dhe Driton Kuka shpërblehen me shuma të majme nga shteti i Kosovës pas fitimit të medaljes së artë olimpike

Xhudo
Driton Kuka pas medaljes së artë Olimpike: Disi, krenaria e Kombit

Driton Kuka pas medaljes së artë Olimpike: Disi, krenaria e Kombit

Xhudo
Pamje nga arritja e ekipit olimpik të xhudos në Japoni

Pamje nga arritja e ekipit olimpik të xhudos në Japoni

Xhudo
Kosova me pesë xhudistë në Lojërat Olimpike ‘Tokio 2020’

Kosova me pesë xhudistë në Lojërat Olimpike ‘Tokio 2020’

Xhudo
Nora Gjakova fiton medaljen e bronztë në Kampionatin Botëror të xhudos, mposht serben Perishiq

Nora Gjakova fiton medaljen e bronztë në Kampionatin Botëror të xhudos, mposht serben Perishiq

Xhudo