LAJMI I FUNDIT:

Driton Kuka

295 Artikuj

Driton Kukës i dorëzohet çmimi “Trajneri i Vitit” nga IJF

Driton Kukës i dorëzohet çmimi “Trajneri i Vitit” nga IJF

Xhudo
‘Krenaritë e Kombit’ – Telegrafi nderon xhudistet që e lartësuan flamurin e Kosovës në vitin 2021

‘Krenaritë e Kombit’ – Telegrafi nderon xhudistet që e lartësuan flamurin e Kosovës në vitin 2021

Driton Gajraku
Kuka takohet me Çekun dhe Krasniqin, diskutohet për të ardhmen e xhudos

Kuka takohet me Çekun dhe Krasniqin, diskutohet për të ardhmen e xhudos

Xhudo
Kryeministri Albin Kurti për Driton Kukën e Distria Krasniqin: Një tjetër arritje e jashtëzakonshme e ekipit të xhudos të Kosovës

Kryeministri Albin Kurti për Driton Kukën e Distria Krasniqin: Një tjetër arritje e jashtëzakonshme e ekipit të xhudos të Kosovës

Xhudo
Ministri Hajrullah Çeku për Driton Kukën pasi u shpall më i miri në botë: Faleminderit për krejt çfarë po bën për shtetin tonë

Ministri Hajrullah Çeku për Driton Kukën pasi u shpall më i miri në botë: Faleminderit për krejt çfarë po bën për shtetin tonë

Xhudo
Presidentja Vjosa Osmani përgëzon Driton Kukën dhe Distria Krasniqin për çmimet si më të mirët në botë në xhudo

Presidentja Vjosa Osmani përgëzon Driton Kukën dhe Distria Krasniqin për çmimet si më të mirët në botë në xhudo

Xhudo
Reagimi i Driton Kukës pasi ai dhe Distria Krasniqi u zgjodhën më të mirët e botës për vitin 2021 në xhudo

Reagimi i Driton Kukës pasi ai dhe Distria Krasniqi u zgjodhën më të mirët e botës për vitin 2021 në xhudo

Xhudo
Distria Krasniqi, zgjidhet xhudistja më e mirë në botë për vitin 2021

Distria Krasniqi, zgjidhet xhudistja më e mirë në botë për vitin 2021

Xhudo
Driton Kuka, zgjidhet trajneri më i mirë në botë për vitin 2021 në xhudo

Driton Kuka, zgjidhet trajneri më i mirë në botë për vitin 2021 në xhudo

Xhudo
“Ditë e bukur për të ardhmen e xhudos”, Driton Kuka tregon se fëmijët tanë fituan tetë medalje në Maribor

“Ditë e bukur për të ardhmen e xhudos”, Driton Kuka tregon se fëmijët tanë fituan tetë medalje në Maribor

Xhudo
Driton Kuka tregon edhe një herë se përse Majlinda është “Krenaria e Kombit”

Driton Kuka tregon edhe një herë se përse Majlinda është “Krenaria e Kombit”

Xhudo
Pensionimi i krenarisë së sportit shqiptar, Majlinda: Më keni krahasuar me figurat më të mëdha, por edhe unë kam dhënë 200 për qind për të mos ju zhgënjyer

Pensionimi i krenarisë së sportit shqiptar, Majlinda: Më keni krahasuar me figurat më të mëdha, por edhe unë kam dhënë 200 për qind për të mos ju zhgënjyer

Xhudo
Pensionimi i Majlindës, Kuka nuk i mban lotët: Të bekoftë Zoti, u bëfsh më e suksesshme se unë si trajner

Pensionimi i Majlindës, Kuka nuk i mban lotët: Të bekoftë Zoti, u bëfsh më e suksesshme se unë si trajner

Xhudo
Nominimet për ‘Judo Awards 2021’: Kuka për arritjet si trajner, Distria për xhudisten e vitit

Nominimet për ‘Judo Awards 2021’: Kuka për arritjet si trajner, Distria për xhudisten e vitit

Xhudo
Driton Kuka merr titullin akademik ‘Doctor Honoris Causa’ në Tiranë

Driton Kuka merr titullin akademik ‘Doctor Honoris Causa’ në Tiranë

Xhudo
Federata botërore e xhudos vlerëson Erza Muminoviq për medaljen në Kampionatin Botëror

Federata botërore e xhudos vlerëson Erza Muminoviq për medaljen në Kampionatin Botëror

Xhudo
Driton Kuka: Xhudo gjithmonë për Kosovën, Ishte një ditë e shkëlqyeshme për Erzën

Driton Kuka: Xhudo gjithmonë për Kosovën, Ishte një ditë e shkëlqyeshme për Erzën

Xhudo
Erza Muminoviq, medaliste në Kampionatin Botëror për junior në xhudo

Erza Muminoviq, medaliste në Kampionatin Botëror për junior në xhudo

Xhudo
Ndahen shpërblimet shtetërore për xhudistet Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova

Ndahen shpërblimet shtetërore për xhudistet Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova

Xhudo
Majlinda konfirmon pensionimin dhe se e ka nisur karrierën si trajnere e xhudos

Majlinda konfirmon pensionimin dhe se e ka nisur karrierën si trajnere e xhudos

Xhudo
Nora, Distria, Kuka dhe Majlinda vlerësojnë Qendrën Nacionale të Xhudos

Nora, Distria, Kuka dhe Majlinda vlerësojnë Qendrën Nacionale të Xhudos

Xhudo
Inaugurohet “Qendra Nacionale e Xhudos” në Pejë – nderohen nga presidentja Vjosa Osmani xhudistet Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi dhe trajneri Driton Kuka

Inaugurohet “Qendra Nacionale e Xhudos” në Pejë – nderohen nga presidentja Vjosa Osmani xhudistet Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi dhe trajneri Driton Kuka

Xhudo
Driton Kuka sqaron përfshirjen e Distria Krasniqit dhe Nora Gjakovës në Forcave Armatosura Shqiptare

Driton Kuka sqaron përfshirjen e Distria Krasniqit dhe Nora Gjakovës në Forcave Armatosura Shqiptare

Xhudo
Universiteti i Prishtinës do t’ia ndajë Driton Kukës titullin “Doctor Honoris Causa”

Universiteti i Prishtinës do t’ia ndajë Driton Kukës titullin “Doctor Honoris Causa”

Xhudo