LAJMI I FUNDIT:

KF Drenica

1144 Artikuj

Drenica dhe Drita kërkojnë këndelljen, formacionet zyrtare

Drenica dhe Drita kërkojnë këndelljen, formacionet zyrtare

Superliga
Drenica dhe Drita kërkojnë këndelljen pas eliminimit nga Kupa, sfidë e zjarrtë në Ferizaj

Drenica dhe Drita kërkojnë këndelljen pas eliminimit nga Kupa, sfidë e zjarrtë në Ferizaj

Superliga
Munishi: Lojtarët dhanë maksimumin, Drenica u mbrojt mirë

Munishi: Lojtarët dhanë maksimumin, Drenica u mbrojt mirë

Superliga
Shotani: Patëm fat, por kjo fitore na kthen në gjendje normale

Shotani: Patëm fat, por kjo fitore na kthen në gjendje normale

Superliga
Prishtina dhe Drenica kërkojnë këndelljen, formacionet zyrtare

Prishtina dhe Drenica kërkojnë këndelljen, formacionet zyrtare

Superliga
Albi Mall Superliga vazhdon me xhiron e 17-të, sot zhvillohen duelet në Prishtinë dhe Klinë

Albi Mall Superliga vazhdon me xhiron e 17-të, sot zhvillohen duelet në Prishtinë dhe Klinë

Superliga
Hidhet shorti për Kupën e Kosovës, çiftet dhe datat

Hidhet shorti për Kupën e Kosovës, çiftet dhe datat

Sport vendor
Shotani thotë se Drenica nuk e meritoi humbjen ndaj Dukagjinit

Shotani thotë se Drenica nuk e meritoi humbjen ndaj Dukagjinit

Superliga
Fitore e madhe e Dukagjinit në udhëtim te Drenica

Fitore e madhe e Dukagjinit në udhëtim te Drenica

Superliga
Formacionet bazë: Drenica dhe Dukagjini ‘luftojnë’ për tri pikë

Formacionet bazë: Drenica dhe Dukagjini ‘luftojnë’ për tri pikë

Superliga
Tri ndeshje interesante në Albi Mall Superligën e Kosovës

Tri ndeshje interesante në Albi Mall Superligën e Kosovës

Superliga
Shotani ka ankesa në VAR pas humbjes nga Trepça ’89

Shotani ka ankesa në VAR pas humbjes nga Trepça ’89

Superliga
Idrizi: Me angazhim dhe disiplinë arritëm te fitorja

Idrizi: Me angazhim dhe disiplinë arritëm te fitorja

Superliga
Trepça ’89 i jep fund serisë negative, kthehet te fitoret ndaj Drenicës

Trepça ’89 i jep fund serisë negative, kthehet te fitoret ndaj Drenicës

Superliga
Trepça ’89 dhe Drenica luajnë për fitore, formacionet zyrtare

Trepça ’89 dhe Drenica luajnë për fitore, formacionet zyrtare

Superliga
Super ndeshje në xhiron e 15-të në Albi Mall Superligë, vëmendja në kryeqytet

Super ndeshje në xhiron e 15-të në Albi Mall Superligë, vëmendja në kryeqytet

Superliga
Rezultatet dhe tabela e Albi Mall Superligës së Kosovës pas xhiros së 14-të

Rezultatet dhe tabela e Albi Mall Superligës së Kosovës pas xhiros së 14-të

Superliga
Kukaj: Jam i kënaqur me rezultatin përfundimtar, por jo me atë se si erdhi deri te barazimi

Kukaj: Jam i kënaqur me rezultatin përfundimtar, por jo me atë se si erdhi deri te barazimi

Superliga
Panadic: Pikë e rëndësishme, luajtëm në mënyrë fantastike në aspektin taktik

Panadic: Pikë e rëndësishme, luajtëm në mënyrë fantastike në aspektin taktik

Superliga
Ferizaj dhe Drenica ndajnë pikët në një ndeshje shumë interesante

Ferizaj dhe Drenica ndajnë pikët në një ndeshje shumë interesante

Superliga
Ferizaj kërkon këndelljen, Drenica për vazhdimësi – formacionet zyrtare

Ferizaj kërkon këndelljen, Drenica për vazhdimësi – formacionet zyrtare

Superliga
Malisheva pret Treçën ’89, Ferizaj kërkon këndelljen ndaj Drenicës – sot zhvillohen dy sfida në Albi Mall Superligë

Malisheva pret Treçën ’89, Ferizaj kërkon këndelljen ndaj Drenicës – sot zhvillohen dy sfida në Albi Mall Superligë

Superliga
Rezultatet dhe tabela e Albi Mall Superligës së Kosovës, pas javës së 13-të

Rezultatet dhe tabela e Albi Mall Superligës së Kosovës, pas javës së 13-të

Superliga
Ashtu siç filloi edhe përfundoi, Drenica dhe Malisheva luajnë baras

Ashtu siç filloi edhe përfundoi, Drenica dhe Malisheva luajnë baras

Superliga