LAJMI I FUNDIT:

Darwin Nunez

146 Artikuj

Jurgen Klopp ia ka ndaluar dhjetë lojtarëve të Liverpoolit që të prekin shenjën e famshme ‘This is Anfield’

Jurgen Klopp ia ka ndaluar dhjetë lojtarëve të Liverpoolit që të prekin shenjën e famshme ‘This is Anfield’

Premier League
Analizë, parashikim dhe formacionet e mundshme të derbit Arsenal – Liverpool

Analizë, parashikim dhe formacionet e mundshme të derbit Arsenal – Liverpool

Premier League
Arsyeja qesharake pse Darwin Nunez duhet të mbajë një emër tjetër në fanellë tek Uruguai

Arsyeja qesharake pse Darwin Nunez duhet të mbajë një emër tjetër në fanellë tek Uruguai

Ndërkombëtare
Darwin Nunez theu rekordin famëkeq 20-vjeçar, ylli i Liverpoolit ishte i pafat në ndeshjen ndaj Chelsean

Darwin Nunez theu rekordin famëkeq 20-vjeçar, ylli i Liverpoolit ishte i pafat në ndeshjen ndaj Chelsean

Premier League
Darwin Nunez krahasohet me Thierry Henry nga legjenda e Liverpoolit

Darwin Nunez krahasohet me Thierry Henry nga legjenda e Liverpoolit

Premier League
Statistikat e Nunez dëshmojnë pse shpresat e Arsenalit për titull mund të mbarojnë brenda 10 ditësh

Statistikat e Nunez dëshmojnë pse shpresat e Arsenalit për titull mund të mbarojnë brenda 10 ditësh

Premier League
Një tifoz i Liverpoolit vrapoi në festë me lojtarët, por mori aq shumë ‘goditje’ në kokë sa që mund të jetë bërë penduar

Një tifoz i Liverpoolit vrapoi në festë me lojtarët, por mori aq shumë ‘goditje’ në kokë sa që mund të jetë bërë penduar

Premier League
Liverpool rikthehet tek fitorja dhe merr përkohësisht kreun e tabelës

Liverpool rikthehet tek fitorja dhe merr përkohësisht kreun e tabelës

Premier League
Paraqitja e Nunez në derbin ndaj Cityt ka bërë që t’i aktivizohet klauzola ‘sekrete’

Paraqitja e Nunez në derbin ndaj Cityt ka bërë që t’i aktivizohet klauzola ‘sekrete’

Premier League
Dështim i pabesueshëm i sulmuesit 100 milionë euro të Liverpoolit – sërish dështoi me portën e zbrazët

Dështim i pabesueshëm i sulmuesit 100 milionë euro të Liverpoolit – sërish dështoi me portën e zbrazët

Premier League
Pse Jurgen Klopp ka ‘frikë’ nga ylli i Liverpool, Darwin Nunez, pas golit të tij të bukur ndaj Bournemouth

Pse Jurgen Klopp ka ‘frikë’ nga ylli i Liverpool, Darwin Nunez, pas golit të tij të bukur ndaj Bournemouth

Premier League
Gapko dhe Nunez shënojnë, Liverpooli kalon në çerekfinale

Gapko dhe Nunez shënojnë, Liverpooli kalon në çerekfinale

Premier League
Liverpool fiton pa shumë probleme ndaj Nottingham Forest

Liverpool fiton pa shumë probleme ndaj Nottingham Forest

Premier League
Vështirë të shpjegohet se si Darwin Nunez e ka humbur këtë mundësi për gol – kandidat për huqjen e vitit

Vështirë të shpjegohet se si Darwin Nunez e ka humbur këtë mundësi për gol – kandidat për huqjen e vitit

Liga e Evropës
Ish-legjenda e Liverpoolit thotë se Dominic Calvert-Lewin është më i mirë se Nunez

Ish-legjenda e Liverpoolit thotë se Dominic Calvert-Lewin është më i mirë se Nunez

Premier League
Brazili vazhdon formën e dobët, mposhtet nga Uruguai

Brazili vazhdon formën e dobët, mposhtet nga Uruguai

Përfaqësueset
Klopp shpjegon problemin e vetëm që mund të ketë Darwin Nunez si sulmues

Klopp shpjegon problemin e vetëm që mund të ketë Darwin Nunez si sulmues

Premier League
Në portën bosh – Darwin Nunez nuk ia doli ta fuste topin në rrjetë

Në portën bosh – Darwin Nunez nuk ia doli ta fuste topin në rrjetë

Premier League
Liverpooli fiton me rikthim të çmendur në udhëtim te Newcastle, Nunez hero i Reds

Liverpooli fiton me rikthim të çmendur në udhëtim te Newcastle, Nunez hero i Reds

Premier League
Cili është futbollisti më i shpejtë në Ligën Premier

Cili është futbollisti më i shpejtë në Ligën Premier

Premier League
Renditen top 10 golat e sezonit në Ligën e Kampionëve nga UEFA

Renditen top 10 golat e sezonit në Ligën e Kampionëve nga UEFA

Liga e Kampionëve


mob5