LAJMI I FUNDIT:

Celta Vigo

264 Artikuj

Alicia Barreiro, ‘gjyshja’ e Celta Vigos: Prej 87 vitesh në tribuna, tifozja numër një e klubit spanjoll që ka një ëndërr

Alicia Barreiro, ‘gjyshja’ e Celta Vigos: Prej 87 vitesh në tribuna, tifozja numër një e klubit spanjoll që ka një ëndërr

La Liga
Atletico Madrid 2-0 Celta Vigo, notat e lojtarëve

Atletico Madrid 2-0 Celta Vigo, notat e lojtarëve

La Liga
Atletico Madridi vazhdon me fitore, mposht Celta Vigon dhe kthehet në top katërshe

Atletico Madridi vazhdon me fitore, mposht Celta Vigon dhe kthehet në top katërshe

La Liga
Stadiumet më të këqija në Evropë – pesë janë vetëm nga Serie A

Stadiumet më të këqija në Evropë – pesë janë vetëm nga Serie A

Ndërkombëtare
Katër klube spanjolle të interesuara për Castillejo, por ekziston një pengesë për transferimin e tij

Katër klube spanjolle të interesuara për Castillejo, por ekziston një pengesë për transferimin e tij

La Liga
Të gjithë po e diskutojnë idenë brilante për kartonin e verdhë që Aspas e mori qëllimisht në sfidën mes Celta Vigos dhe Valencias

Të gjithë po e diskutojnë idenë brilante për kartonin e verdhë që Aspas e mori qëllimisht në sfidën mes Celta Vigos dhe Valencias

La Liga
Celta Vigo 3-3 Barcelona, notat e lojtarëve

Celta Vigo 3-3 Barcelona, notat e lojtarëve

La Liga
Nga 0-3 në 3-3, Celta Vigo bën rikthimin e çmendur dhe merr një barazim ndaj Barcelonës

Nga 0-3 në 3-3, Celta Vigo bën rikthimin e çmendur dhe merr një barazim ndaj Barcelonës

La Liga
Formacionet zyrtare: Barcelona përballet me Cleta Vigon pa disa lojtarë kyç

Formacionet zyrtare: Barcelona përballet me Cleta Vigon pa disa lojtarë kyç

La Liga
Cilat janë klubet më të suksesshme në La Liga që nga viti 2000? Vetëm pesë prej tyre nuk kanë rënë nga elita, vetëm katër kanë tituj

Cilat janë klubet më të suksesshme në La Liga që nga viti 2000? Vetëm pesë prej tyre nuk kanë rënë nga elita, vetëm katër kanë tituj

La Liga
Shkëlqeu Benzema: Real Madrid 5-2 Celta Vigo, notat e lojtarëve

Shkëlqeu Benzema: Real Madrid 5-2 Celta Vigo, notat e lojtarëve

La Liga
Real Madridi fiton me spektakël ndaj Celta Vigos në rikthimin në Santiago Bernabeun e rinovuar

Real Madridi fiton me spektakël ndaj Celta Vigos në rikthimin në Santiago Bernabeun e rinovuar

La Liga
Formacionet zyrtare: Reali kërkon tri pikë përballë Celta Vigos

Formacionet zyrtare: Reali kërkon tri pikë përballë Celta Vigos

La Liga
Ndërhyrja e Mallos në Luis Suarezin prodhoi përplasje të ashpër dhe dy kartonë të kuq

Ndërhyrja e Mallos në Luis Suarezin prodhoi përplasje të ashpër dhe dy kartonë të kuq

La Liga
E ardhmja e Mustafit ende e paqartë, mbrojtësi shqiptar ka katër oferta

E ardhmja e Mustafit ende e paqartë, mbrojtësi shqiptar ka katër oferta

Bundesliga
Messi më i miri: Barcelona 1-2 Celta Vigo, notat e lojtarëve

Messi më i miri: Barcelona 1-2 Celta Vigo, notat e lojtarëve

La Liga
Santi Mina ia shuan Barcelonës shpresat për titull – Celta Vigo nënshtroi katalunasit në Camp Nou

Santi Mina ia shuan Barcelonës shpresat për titull – Celta Vigo nënshtroi katalunasit në Camp Nou

La Liga
Messi shënon gol të rrallë me kokë

Messi shënon gol të rrallë me kokë

La Liga
Formacionet startuese: Barca luan vetëm për tri pikë ndaj Celta Vigos

Formacionet startuese: Barca luan vetëm për tri pikë ndaj Celta Vigos

La Liga
Goli i Adnan Januzajt ia dhuron tri pikë Real Sociedadit

Goli i Adnan Januzajt ia dhuron tri pikë Real Sociedadit

La Liga
Shpejtësia marramendëse e Viniciusit në fitoren e Real Madridit ndaj Celta Vigos – braziliani arriti në 35.1 km/h

Shpejtësia marramendëse e Viniciusit në fitoren e Real Madridit ndaj Celta Vigos – braziliani arriti në 35.1 km/h

La Liga
Celta Vigo 1-3 Real Madridi, notat e lojtarëve – Shkëlqen Benzema

Celta Vigo 1-3 Real Madridi, notat e lojtarëve – Shkëlqen Benzema

La Liga
Real Madridi fiton në udhëtim te Celta Vigo dhe ngjitet në vendin e dytë në La Liga

Real Madridi fiton në udhëtim te Celta Vigo dhe ngjitet në vendin e dytë në La Liga

La Liga
Formacionet zyrtare: Real Madridi me disa mungesa përballë Celta Vigos

Formacionet zyrtare: Real Madridi me disa mungesa përballë Celta Vigos

La Liga