LAJMI I FUNDIT:

Veçohet Pedri: Barcelona 1-0, Celta Vigo, notat e lojtarëve

Veçohet Pedri: Barcelona 1-0, Celta Vigo, notat e lojtarëve

Barcelona ka fituar 1-0 ndaj Celta Vigos në kuadër të javës së tetë në La Liga.

Reklama

Golin e vetëm në këtë përballje ia doli ta shënonte Pedri.

Barcelona ishte skuadër më e mirë në fushë dhe mori notën e përgjithshme 7.12, me Cleta Vigon që u vlerësua me 6.73.

Lojtari me paraqitjen më të mirë në këtë sfidë ishte pikërisht Pedri, që u notua me 7.9.

Në anën tjetër, dështimet e kësaj përballje dolën të ishin Ferran Torrs dhe Javi Galan që u vlerësua me 6.4.

Vlerësimi i lojtarëve të tjerë i të dyja skuadrave:

/Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Abazi konfirmon ankesën në FFK: Presim fitore në tavolinë

Abazi konfirmon ankesën në FFK: Presim fitore në tavolinë

Superliga
La Liga më në fund miraton planin e qëndrueshmërisë, Barcelona tani ka drejt rinovimesh dhe transferimesh

La Liga më në fund miraton planin e qëndrueshmërisë, Barcelona tani ka drejt rinovimesh dhe transferimesh

La Liga
“Një ditë shumë e vështirë për mua, ndjenjë trishtimi tek të gjithë”, Florentino Perez me super fjalim në lamtumirën e Benzemas

“Një ditë shumë e vështirë për mua, ndjenjë trishtimi tek të gjithë”, Florentino Perez me super fjalim në lamtumirën e Benzemas

La Liga
Postecoglou pritet të emërohet trajner i ri i Tottenhamit, ky mund të jetë formacioni i ri me tri transferime

Postecoglou pritet të emërohet trajner i ri i Tottenhamit, ky mund të jetë formacioni i ri me tri transferime

Premier League
I gjithë fjalimi emocionues i Benzemas në lamtumirën e tij nga Real Madridi

I gjithë fjalimi emocionues i Benzemas në lamtumirën e tij nga Real Madridi

La Liga
Yjet e Milanit janë tërbuar pas shkarkimit të Maldinit ndaj drejtuesit

Yjet e Milanit janë tërbuar pas shkarkimit të Maldinit ndaj drejtuesit

Serie A
Kalo në kategori