LAJMI I FUNDIT:

Celta Vigo

280 Artikuj

Rafa Benitez lavdëron Xavin për një gjë që e bën shpesh

Rafa Benitez lavdëron Xavin për një gjë që e bën shpesh

La Liga
Talenti i humbur në La Liga: 19 lojtarët më të mirë që janë larguar në këtë afat kalimtar

Talenti i humbur në La Liga: 19 lojtarët më të mirë që janë larguar në këtë afat kalimtar

La Liga
Mediat zbulojnë se Modric i tha Rodrygos të ekzekutonte penalltinë kundër urdhrave të Ancelottit

Mediat zbulojnë se Modric i tha Rodrygos të ekzekutonte penalltinë kundër urdhrave të Ancelottit

La Liga
“Nuk e di pse nuk e bëri atë dhe jam i zemëruar”, Ancelotti flet për problemet me Modricin

“Nuk e di pse nuk e bëri atë dhe jam i zemëruar”, Ancelotti flet për problemet me Modricin

La Liga
Zyrtare: Talenti i madh spanjoll, Gabri Veiga prezantohet te Al Ahli

Zyrtare: Talenti i madh spanjoll, Gabri Veiga prezantohet te Al Ahli

Ligat tjera
Jude Bellingham është sërish heroi i Real Madridit – mposhtin me vështirësi Celta Vigon

Jude Bellingham është sërish heroi i Real Madridit – mposhtin me vështirësi Celta Vigon

La Liga
Shqetësime të mëdha te Barcelona, Pedri lëndohet dhe pritet t’i humbasë 10 ndeshje

Shqetësime të mëdha te Barcelona, Pedri lëndohet dhe pritet t’i humbasë 10 ndeshje

La Liga
“E turpshme”, Kroos godet ashpër Gabri Veigan pasi ka pranuar transferimin në Arabinë Saudite

“E turpshme”, Kroos godet ashpër Gabri Veigan pasi ka pranuar transferimin në Arabinë Saudite

Ndërkombëtare
Napoli dhe Celta Vigo arrijnë marrëveshje për Gabri Veiga

Napoli dhe Celta Vigo arrijnë marrëveshje për Gabri Veiga

Serie A
Kjo është lista e stadiumeve më të shëmtuara në Evropë: Do të befasoheni me disa ‘shtëpi’ të klubeve që luajnë në ligat e mëdha

Kjo është lista e stadiumeve më të shëmtuara në Evropë: Do të befasoheni me disa ‘shtëpi’ të klubeve që luajnë në ligat e mëdha

Ligat tjera
Liverpooli bën një ofertë joshëse në drejtim të Celta Vigos për Gabri Veigan

Liverpooli bën një ofertë joshëse në drejtim të Celta Vigos për Gabri Veigan

Premier League
“Lamtumirë magjistar”, David Silva pensionohet nga futbolli pas një lëndimi të rëndë

“Lamtumirë magjistar”, David Silva pensionohet nga futbolli pas një lëndimi të rëndë

Ndërkombëtare
Garë e madhe për Gabri Veigan, pesë top klube pas mesfushorit spanjoll

Garë e madhe për Gabri Veigan, pesë top klube pas mesfushorit spanjoll

La Liga
Liverpooli i gatshëm ta paguajë klauzolën e Gabri Veiga

Liverpooli i gatshëm ta paguajë klauzolën e Gabri Veiga

Premier League
Liverpooli është favorit për të nënshkruar me Gabri Veiga

Liverpooli është favorit për të nënshkruar me Gabri Veiga

Premier League
Barcelona si kampione e mbyll sezonin me humbje

Barcelona si kampione e mbyll sezonin me humbje

La Liga
Real Madridi me fitore komode ndaj Celta Vigos

Real Madridi me fitore komode ndaj Celta Vigos

La Liga
Memphis Depay, heroi i Atletico Madridit ndaj Celta Vigos

Memphis Depay, heroi i Atletico Madridit ndaj Celta Vigos

La Liga
Celta Vigo përballet me Atletico Madridin, formacionet zyrtare

Celta Vigo përballet me Atletico Madridin, formacionet zyrtare

La Liga
Veçohet Pedri: Barcelona 1-0, Celta Vigo, notat e lojtarëve

Veçohet Pedri: Barcelona 1-0, Celta Vigo, notat e lojtarëve

La Liga
Barcelona vuan, por fiton ndaj Celta Vigos në “Camp Nou”

Barcelona vuan, por fiton ndaj Celta Vigos në “Camp Nou”

La Liga
Barca për pikë të plota ndaj Celtas – formacionet zyrtare

Barca për pikë të plota ndaj Celtas – formacionet zyrtare

La Liga
De Paul më i miri në fushë: Notat e lojtarëve, Atletico Madrid 4-1 Celta Vigos

De Paul më i miri në fushë: Notat e lojtarëve, Atletico Madrid 4-1 Celta Vigos

La Liga
Atletico Madridi fiton ndaj Celta Vigos më lehtë se që pritej

Atletico Madridi fiton ndaj Celta Vigos më lehtë se që pritej

La Liga