LAJMI I FUNDIT:

Celta Vigo

266 Artikuj

Liverpooli është favorit për të nënshkruar me Gabri Veiga

Liverpooli është favorit për të nënshkruar me Gabri Veiga

Premier League
Barcelona si kampione e mbyll sezonin me humbje

Barcelona si kampione e mbyll sezonin me humbje

La Liga
Real Madridi me fitore komode ndaj Celta Vigos

Real Madridi me fitore komode ndaj Celta Vigos

La Liga
Memphis Depay, heroi i Atletico Madridit ndaj Celta Vigos

Memphis Depay, heroi i Atletico Madridit ndaj Celta Vigos

La Liga
Celta Vigo përballet me Atletico Madridin, formacionet zyrtare

Celta Vigo përballet me Atletico Madridin, formacionet zyrtare

La Liga
Veçohet Pedri: Barcelona 1-0, Celta Vigo, notat e lojtarëve

Veçohet Pedri: Barcelona 1-0, Celta Vigo, notat e lojtarëve

La Liga
Barcelona vuan, por fiton ndaj Celta Vigos në “Camp Nou”

Barcelona vuan, por fiton ndaj Celta Vigos në “Camp Nou”

La Liga
Barca për pikë të plota ndaj Celtas – formacionet zyrtare

Barca për pikë të plota ndaj Celtas – formacionet zyrtare

La Liga
De Paul më i miri në fushë: Notat e lojtarëve, Atletico Madrid 4-1 Celta Vigos

De Paul më i miri në fushë: Notat e lojtarëve, Atletico Madrid 4-1 Celta Vigos

La Liga
Atletico Madridi fiton ndaj Celta Vigos më lehtë se që pritej

Atletico Madridi fiton ndaj Celta Vigos më lehtë se që pritej

La Liga
Atletico Madrid kërkon fitore ndaj Celta Vigos, formacionet zyrtare

Atletico Madrid kërkon fitore ndaj Celta Vigos, formacionet zyrtare

La Liga
Notat e lojtarëve, Celta Vigo 1-4 Real Madrid: Modric mbret i mbrëmjes

Notat e lojtarëve, Celta Vigo 1-4 Real Madrid: Modric mbret i mbrëmjes

La Liga
Real Madridi në stilin e kampionit, shkatërron Celta Vigon si mysafir

Real Madridi në stilin e kampionit, shkatërron Celta Vigon si mysafir

La Liga
Luka Modric tregon klasin me një supergol ndaj Celta Vigos

Luka Modric tregon klasin me një supergol ndaj Celta Vigos

La Liga
Formacionet zyrtare, Celta Vigo – Real Madrid: Ancelotti iu beson të rinjve

Formacionet zyrtare, Celta Vigo – Real Madrid: Ancelotti iu beson të rinjve

La Liga
Celta Vigo konfirmon arritjen e marrëveshjes për Carles Perez

Celta Vigo konfirmon arritjen e marrëveshjes për Carles Perez

La Liga
Araujo e kaloi natën në spital pas tronditjes që kishte, Xavi thotë se ai është mirë dhe nuk duhet të shqetësohen

Araujo e kaloi natën në spital pas tronditjes që kishte, Xavi thotë se ai është mirë dhe nuk duhet të shqetësohen

La Liga
Notat e lojtarëve, Barcelona 3-1 Celta Vigo: Aubameyang shkëlqen në këtë ndeshje

Notat e lojtarëve, Barcelona 3-1 Celta Vigo: Aubameyang shkëlqen në këtë ndeshje

La Liga
Araujo dërgohet me urgjencë në spital pas përplasjes në kokë dhe humbjes së ndjenjave

Araujo dërgohet me urgjencë në spital pas përplasjes në kokë dhe humbjes së ndjenjave

La Liga
Barcelona mposht Celta Vigon, Aubameyang dhe Depay shënojnë golat

Barcelona mposht Celta Vigon, Aubameyang dhe Depay shënojnë golat

La Liga
Barca dhe Celta luajnë për prestigj – formacionet startuese

Barca dhe Celta luajnë për prestigj – formacionet startuese

La Liga
Santi Mina dënohet me katër vite burg për abuzim seksual

Santi Mina dënohet me katër vite burg për abuzim seksual

Ndërkombëtare
Celta Vigo 1-2 Real Madrid, notat e lojtarëve

Celta Vigo 1-2 Real Madrid, notat e lojtarëve

La Liga
Real Madridi mposht Celta Vigon në duelin ku u akorduan tri penallti

Real Madridi mposht Celta Vigon në duelin ku u akorduan tri penallti

La Liga