LAJMI I FUNDIT:

Camp Nou

65 Artikuj

Lajm i hidhur për tifozët e Barcelonës: Klubi ka vendosur për ndryshime rrënjësore nga vera e këtij viti

Lajm i hidhur për tifozët e Barcelonës: Klubi ka vendosur për ndryshime rrënjësore nga vera e këtij viti

La Liga
Barcelona dyshohet se ka shkelur rregulloren për rinovimin e “Camp Nou”

Barcelona dyshohet se ka shkelur rregulloren për rinovimin e “Camp Nou”

La Liga
“Nuk është një lamtumirë – këtu kam lindur, këtu do të vdes”, fjalët e Piques në lamtumirën e tij si lojtar i Barcelonës

“Nuk është një lamtumirë – këtu kam lindur, këtu do të vdes”, fjalët e Piques në lamtumirën e tij si lojtar i Barcelonës

La Liga
Skena emocionuese në Camp Nou, Pique mes lotësh i jep lamtumirën Barcelonës ndërsa tërhiqet nga futbolli

Skena emocionuese në Camp Nou, Pique mes lotësh i jep lamtumirën Barcelonës ndërsa tërhiqet nga futbolli

La Liga
Pique si kapiten duartrokitet nga tifozët në Camp Nou, lojtarët e Barçës e nderojnë të gjithë me emrin e tij në fanellë

Pique si kapiten duartrokitet nga tifozët në Camp Nou, lojtarët e Barçës e nderojnë të gjithë me emrin e tij në fanellë

La Liga
Njeriu që planifikoi sulm terrorist në “Camp Nou” dënohet me tri vite burg

Njeriu që planifikoi sulm terrorist në “Camp Nou” dënohet me tri vite burg

La Liga
Barcelona merr edhe një ‘infuzion financiar’, shet një pjesë tjetër prej 15 për qind të të drejtave të transmetimit

Barcelona merr edhe një ‘infuzion financiar’, shet një pjesë tjetër prej 15 për qind të të drejtave të transmetimit

La Liga
Barcelona konfirmon mbledhjen e 267 milionë eurove nga marrëveshja e të drejtave televizive, hapet rruga e transferimeve të reja

Barcelona konfirmon mbledhjen e 267 milionë eurove nga marrëveshja e të drejtave televizive, hapet rruga e transferimeve të reja

La Liga
“Camp Nou” ka filluar të organizojë dasma – por shiu i detyroi mysafirët të futeshin brenda

“Camp Nou” ka filluar të organizojë dasma – por shiu i detyroi mysafirët të futeshin brenda

La Liga
Martesa dhe ndeshje miqsh në Camp Nou – Barcelona lëshon me qira stadiumin shkaku i krizës financiare

Martesa dhe ndeshje miqsh në Camp Nou – Barcelona lëshon me qira stadiumin shkaku i krizës financiare

Shkumbin Pireva
Barcelona do të largohet përkohësisht nga Camp Nou në vitin 2023, por do të luajë në një stadium tjetër të madh në të njëjtin qytet

Barcelona do të largohet përkohësisht nga Camp Nou në vitin 2023, por do të luajë në një stadium tjetër të madh në të njëjtin qytet

La Liga
Rreth 30,000 tifozë të Eintracht Frankfurt prezent në Camp Nou – po e shijojnë spektaklin e ekipit të tyre

Rreth 30,000 tifozë të Eintracht Frankfurt prezent në Camp Nou – po e shijojnë spektaklin e ekipit të tyre

Liga e Evropës
Ndodh për herë të parë në histori, Barcelona i shet drejtat e emërimit të stadiumit Camp Nou për miliona euro te Spotify

Ndodh për herë të parë në histori, Barcelona i shet drejtat e emërimit të stadiumit Camp Nou për miliona euro te Spotify

La Liga
Camp Nou do të jetë një ‘mal me para’ për Barcelonën

Camp Nou do të jetë një ‘mal me para’ për Barcelonën

La Liga
Projekti i Barcelonës për rikonstruktimin e stadiumit “Camp Nou” – Emri, kosto, periudha e rinovimit, sa do të luajë skuadra jashtë dhe gjithçka tjetër

Projekti i Barcelonës për rikonstruktimin e stadiumit “Camp Nou” – Emri, kosto, periudha e rinovimit, sa do të luajë skuadra jashtë dhe gjithçka tjetër

La Liga
Barcelona merr hua prej 1.5 miliard euro për rindërtimin e ‘Camp Nou’, stadiumit do t’i ndryshohet emrin

Barcelona merr hua prej 1.5 miliard euro për rindërtimin e ‘Camp Nou’, stadiumit do t’i ndryshohet emrin

La Liga
Dani Alves nuk ndryshon, dhuron spektakël me shakanë e tij para prezantimit zyrtar te Barcelona

Dani Alves nuk ndryshon, dhuron spektakël me shakanë e tij para prezantimit zyrtar te Barcelona

La Liga
Tifozët i kthejnë shpinën Barcelonës: Vetëm 37,278 në Camp Nou!

Tifozët i kthejnë shpinën Barcelonës: Vetëm 37,278 në Camp Nou!

La Liga
Mungesë e madhe e tifozëve në Camp Nou – efekti Messi?

Mungesë e madhe e tifozëve në Camp Nou – efekti Messi?

Liga e Kampionëve
Pamje se si do të duket Camp Nou i ri: Tifozët e Barcelonës në ‘qiellin e shtatë’

Pamje se si do të duket Camp Nou i ri: Tifozët e Barcelonës në ‘qiellin e shtatë’

La Liga
Nga kjo fundjavë, Barcelona lejohet t’i luajë ndeshet me kapacitet të plotë në Camp Nou

Nga kjo fundjavë, Barcelona lejohet t’i luajë ndeshet me kapacitet të plotë në Camp Nou

La Liga
Largimi i Messit – tifozët e Barcelonës nuk blejnë biletat as për ndeshjen ndaj Bayern Munich

Largimi i Messit – tifozët e Barcelonës nuk blejnë biletat as për ndeshjen ndaj Bayern Munich

Liga e Kampionëve
Luuk de Jong prezantohet në Camp Nou: Barça më shumë se një klub, dua të fitojmë trofe

Luuk de Jong prezantohet në Camp Nou: Barça më shumë se një klub, dua të fitojmë trofe

La Liga
Kanë ‘harruar’ se si është të luash në ‘Camp Nou’ – Barcelona tetë ndeshje radhazi si mysafir

Kanë ‘harruar’ se si është të luash në ‘Camp Nou’ – Barcelona tetë ndeshje radhazi si mysafir

La Liga