LAJMI I FUNDIT:

Messi pritet të mos rikthehet i vetëm në Camp Nou – ylli i madh mund të jetë me të

Messi pritet të mos rikthehet i vetëm në Camp Nou – ylli i madh mund të jetë me të

Javët e fundit ka pasur shumë spekulime për të ardhmen e Lionel Messit, i cili do të largohet nga Paris Saint-Germain këtë verë, pas skadimit të kontratës së tij me kampionin francez.

Reklama

Argjentinasi thuhet se është i hapur për një rikthim në Barcelonë, të cilët janë shumë të interesuar për të ri-nënshkruar ish-yllin e tyre.

Megjithatë, duket se 35-vjeçari nuk është i vetmi sulmues i PSG-së që dëshiron të kthehet në Katalini këtë verë.

Një mysafir që pak kush e priste ishte në festimet e Barcelonës
Lexo po ashtu Një mysafir që pak kush e priste ishte në festimet e Barcelonës

Sipas Relevo, Neymar Junior do të donte të kthehej në Barcelonë, megjithëse për momentin, ai e kupton se është një ëndërr e pamundur për shkak të situatës së pasigurt financiare të klubit.

Braziliani ishte mysafir i skuadrës së Barcelonës për festimet e tyre për titull në La Liga në fundjavë, ndërsa vazhdon rikuperimin e tij nga një lëndimi në kyçin e këmbës.

Ka pasur disa raportime se PSG po kërkon të shesë Neymarin këtë verë. Megjithatë, ka shumë pak gjasa që një rikthim në Barcelonë të jetë në kartat, megjithëse nuk mund të përjashtohet për të ardhmen. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

La Liga
Zidane pranon të marrë drejtimin e Marseilles, por vetëm me një kusht

Zidane pranon të marrë drejtimin e Marseilles, por vetëm me një kusht

Ligue 1
Mesut Ozil krijon 'skuadrën e ëndrrave' të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Mesut Ozil krijon 'skuadrën e ëndrrave' të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Liga e Kampionëve
Pse Interi dhe Milani nuk nënshkruan me Reteguin – a janë bërë penduar gjigantët italianë pasi nisjes fantastike të sulmuesit

Pse Interi dhe Milani nuk nënshkruan me Reteguin – a janë bërë penduar gjigantët italianë pasi nisjes fantastike të sulmuesit

Serie A
Liverpool ka gjetur një zëvendësues për Mohamed Salah, për të do të paguhen 60 milionë euro

Liverpool ka gjetur një zëvendësues për Mohamed Salah, për të do të paguhen 60 milionë euro

Premier League

"Albion Rrahmanin nuk e shesin për asnjë çmim në janar" - aksionari i Rapid flet për sulmuesin në formë

Ligat tjera
Kalo në kategori