LAJMI I FUNDIT:

Bregdeti shqiptar

90 Artikuj

​Media portugeze: Shqipëria, vendi ku etnia dhe gjuha shkojnë përtej territorit

​Media portugeze: Shqipëria, vendi ku etnia dhe gjuha shkojnë përtej territorit

Shqipëri
Çmime të larta në Itali, La Repubblica: Turistët po largohen drejt Shqipërisë

Çmime të larta në Itali, La Repubblica: Turistët po largohen drejt Shqipërisë

Shqipëri
Shiu largon pushuesit, plazhe bosh dhe trafik i rënduar në bregdetin shqiptar

Shiu largon pushuesit, plazhe bosh dhe trafik i rënduar në bregdetin shqiptar

Shqipëri
Çmimet e larta në Shqipëri, pushimet verore vetëm për dy ditë

Çmimet e larta në Shqipëri, pushimet verore vetëm për dy ditë

Shqipëri
Mbi 3 milionë turistë në Shqipëri këtë vit, vendin e parë e zënë kosovarët

Mbi 3 milionë turistë në Shqipëri këtë vit, vendin e parë e zënë kosovarët

Shqipëri
Dy pushues nga Kosova rrezikojnë të mbyten në Shëngjin, 30-vjeçarja në gjendje të rëndë

Dy pushues nga Kosova rrezikojnë të mbyten në Shëngjin, 30-vjeçarja në gjendje të rëndë

Shqipëri
DW: ​Shqipëria vendi që i ka të gjitha dhe më shumë se kaq

DW: ​Shqipëria vendi që i ka të gjitha dhe më shumë se kaq

Shqipëri
Një tjetër incident në bregdetin e Shëngjinit, pushuesi nga Kosova rrezikon të mbytet

Një tjetër incident në bregdetin e Shëngjinit, pushuesi nga Kosova rrezikon të mbytet

Shqipëri
Balla takim me strukturat e Policisë në Vlorë: Të garantohet bregdet i sigurt për pushuesit nga mjetet lundruese

Balla takim me strukturat e Policisë në Vlorë: Të garantohet bregdet i sigurt për pushuesit nga mjetet lundruese

Shqipëri
Spahiu tregon 14 rreziqet që e kërcënojnë turizmin në Shqipëri

Spahiu tregon 14 rreziqet që e kërcënojnë turizmin në Shqipëri

Shqipëri
Temperaturat e larta, rriten thirrjet e turistëve në Urgjencë

Temperaturat e larta, rriten thirrjet e turistëve në Urgjencë

Shqipëri
CNN sugjeron Shqipërinë si destinacion për këtë verë

CNN sugjeron Shqipërinë si destinacion për këtë verë

Shqipëri
Momenti kur pushuesit tentuan t’i japin ndihmën e parë kosovarit që u mbyt në Golem

Momenti kur pushuesit tentuan t’i japin ndihmën e parë kosovarit që u mbyt në Golem

Shqipëri
Pushime në Shqipëri, një i huaj shpenzon 750 euro në javë

Pushime në Shqipëri, një i huaj shpenzon 750 euro në javë

Shqipëri
U përplasën nga një masiv rëre në Kepin e Rodonit dhe ngecën në det, shpëtohen katër turistë italianë

U përplasën nga një masiv rëre në Kepin e Rodonit dhe ngecën në det, shpëtohen katër turistë italianë

Shqipëri
Mbi 600 turistë amerikanë mbërrijnë në Durrës

Mbi 600 turistë amerikanë mbërrijnë në Durrës

Shqipëri
Siguria në plazhe shqiptare: Krijohet njësia detare që do kontrollojë bregdetin

Siguria në plazhe shqiptare: Krijohet njësia detare që do kontrollojë bregdetin

Shqipëri
Bllokohen tetë mjete lundruese në Sarandë dhe Shëngjin, kryenin manovra të rrezikshme në bregdet

Bllokohen tetë mjete lundruese në Sarandë dhe Shëngjin, kryenin manovra të rrezikshme në bregdet

Shqipëri
Shumë turistë e pak punëtorë në Shqipëri

Shumë turistë e pak punëtorë në Shqipëri

Shqipëri
Media britanike thirrje turistëve: Shkoni në Shqipëri, atje ndodhen Maldivet e përballueshme evropiane

Media britanike thirrje turistëve: Shkoni në Shqipëri, atje ndodhen Maldivet e përballueshme evropiane

Shqipëri
‘Fluturojnë’ çmimet e apartamenteve në bregdetin shqiptar, vilat po shiten me mbi 1.5 milion euro

‘Fluturojnë’ çmimet e apartamenteve në bregdetin shqiptar, vilat po shiten me mbi 1.5 milion euro

Shqipëri
Rritet numri i vrojtuesve të plazheve, por Shqipëria ende nuk përmbush standardet për flamurin blu

Rritet numri i vrojtuesve të plazheve, por Shqipëria ende nuk përmbush standardet për flamurin blu

Shqipëri
Përkeqësimi i kushteve atmosferike, autoritetet detare në Durrës kërkojnë marrjen e masave për të shmangur incidentet

Përkeqësimi i kushteve atmosferike, autoritetet detare në Durrës kërkojnë marrjen e masave për të shmangur incidentet

Shqipëri
Babai rrëfen për gjendjen e heroit të Shëngjinit pasi rrezikoi veten për t’i shpëtuar nga mbytja vëlla e motër nga Kosova

Babai rrëfen për gjendjen e heroit të Shëngjinit pasi rrezikoi veten për t’i shpëtuar nga mbytja vëlla e motër nga Kosova

Kosovë