LAJMI I FUNDIT:

Banesë/apartament

56 Artikuj

Gjeni vendbanimin e ëndrrave tuaja – banesa e përsosur në Arbëri! ID-199

Gjeni vendbanimin e ëndrrave tuaja – banesa e përsosur në Arbëri! ID-199

Telegrafi Real Estate
Banesa në shitje – ideale për familjet e vogla ID-247

Banesa në shitje – ideale për familjet e vogla ID-247

Telegrafi Real Estate
Me çmim të zbritur – shitet banesa me dy dhoma gjumi në Prishtinë ID-242

Me çmim të zbritur – shitet banesa me dy dhoma gjumi në Prishtinë ID-242

Telegrafi Real Estate
Gjeni banesën perfekte për familjen tuaj në Prishtinë – shitet banesa me 78.85m² ID-241 

Gjeni banesën perfekte për familjen tuaj në Prishtinë – shitet banesa me 78.85m² ID-241 

Telegrafi Real Estate
Banesë e re me 93.72m² në Prishtinë është vënë në shitje ID-240

Banesë e re me 93.72m² në Prishtinë është vënë në shitje ID-240

Telegrafi Real Estate
Zgjidhja ideale për familjet e vogla – banesa me 72.37m² në Prishtinë është vënë në shitje ID-238

Zgjidhja ideale për familjet e vogla – banesa me 72.37m² në Prishtinë është vënë në shitje ID-238

Telegrafi Real Estate
Çmimi i banesës në lagjen Aktash me zbritje – shfrytëzojeni këtë mundësi ID-226

Çmimi i banesës në lagjen Aktash me zbritje – shfrytëzojeni këtë mundësi ID-226

Telegrafi Real Estate
Shitet banesa e përshtatshme për familje të vogla, 93.72m² në Prishtinë – mundësitë e pagesës të përshtatshme për gjithsecilin ID-235

Shitet banesa e përshtatshme për familje të vogla, 93.72m² në Prishtinë – mundësitë e pagesës të përshtatshme për gjithsecilin ID-235

Telegrafi Real Estate
Banesa me 57.83m² në Prishtinë është vënë në shitje – pamje mahnitëse dhe opsione të lira pagese! ID-233

Banesa me 57.83m² në Prishtinë është vënë në shitje – pamje mahnitëse dhe opsione të lira pagese! ID-233

Telegrafi Real Estate
Penthouse luksoz me pamje të mrekullueshme – gjeni vendbanimin e ëndrrave tuaja! ID-232

Penthouse luksoz me pamje të mrekullueshme – gjeni vendbanimin e ëndrrave tuaja! ID-232

Telegrafi Real Estate
OFERTË SPECIALE – Shitet banesa e gatshme për banim dhe me fletë poseduese në qendër të Prishtinës ID-230

OFERTË SPECIALE – Shitet banesa e gatshme për banim dhe me fletë poseduese në qendër të Prishtinës ID-230

Pozhegu Brothers
Ofertë e veçantë – banesa e kualitetit të lartë në Peja Premium Residence 2 ID-229

Ofertë e veçantë – banesa e kualitetit të lartë në Peja Premium Residence 2 ID-229

Telegrafi Real Estate
Mundësi e shkëlqyer – shitet banesa me 54.39m² në Prishtinë ID-225

Mundësi e shkëlqyer – shitet banesa me 54.39m² në Prishtinë ID-225

Telegrafi Real Estate
Me disa mundësi pagese banesa me 50.59m² është vënë në shitje ID-224

Me disa mundësi pagese banesa me 50.59m² është vënë në shitje ID-224

Telegrafi Real Estate
EXTRA ZBRITJE NË ÇMIM – Banesa në shitje 123m2 / Pejë Qendër ID-211

EXTRA ZBRITJE NË ÇMIM – Banesa në shitje 123m2 / Pejë Qendër ID-211

Telegrafi Real Estate
Shitet banesa me 130m² në Prishtinën e Re – për vetëm 949€m² ID-210

Shitet banesa me 130m² në Prishtinën e Re – për vetëm 949€m² ID-210

Telegrafi Real Estate
Banesa 100m² në SHITJE – krijoni kujtime të paharrueshme në lagjen Prishtina e Re ID-209

Banesa 100m² në SHITJE – krijoni kujtime të paharrueshme në lagjen Prishtina e Re ID-209

Telegrafi Real Estate
Investoni në banesën tuaj të ëndrrave në Prishtinë – 3 dhoma gjumi dhe çmim atraktiv! ID-207

Investoni në banesën tuaj të ëndrrave në Prishtinë – 3 dhoma gjumi dhe çmim atraktiv! ID-207

Telegrafi Real Estate
Shitet banesa në lagjen Prishtina e Re – eksperiencë unike për të jetuar dhe investuar! ID-206

Shitet banesa në lagjen Prishtina e Re – eksperiencë unike për të jetuar dhe investuar! ID-206

Telegrafi Real Estate
Shitet banesa 121.27m² perfekte për ju në Prishtinën e Re – çmimi i pakrahasueshëm! ID-198

Shitet banesa 121.27m² perfekte për ju në Prishtinën e Re – çmimi i pakrahasueshëm! ID-198

Telegrafi Real Estate
Shitet banesa 121.52m² në Pejë – zgjedhja juaj ideale! ID-197

Shitet banesa 121.52m² në Pejë – zgjedhja juaj ideale! ID-197

Telegrafi Real Estate
Shitet banesa me tre dhoma gjumi në Pejë ID-196

Shitet banesa me tre dhoma gjumi në Pejë ID-196

Telegrafi Real Estate