LAJMI I FUNDIT:
Auto Mita

Auto Mita

275 Artikuj

Info

Auto Mita është themeluar në vitin 1988 dhe është distributor i autorizuar i brendeve të njohura ndërkombëtare të automobilieve, siç është Renault, Dacia dhe Nissan.

Nissan X-Trail, hibridi më i avancuar në treg

Nissan X-Trail, hibridi më i avancuar në treg

Auto Mita
Nuk është e rastësishme që keni parë më shumë makina Volvo në trafik

Nuk është e rastësishme që keni parë më shumë makina Volvo në trafik

Volvo Kosova
Matematikë e thjeshtë, Nissan X-Trail i ri “00” – Auto Mita

Matematikë e thjeshtë, Nissan X-Trail i ri “00” – Auto Mita

Auto Mita
Kerr Renault Captur i ri “00”, plus mundësi udhëtimi në Evropë veç me Auto Mita

Kerr Renault Captur i ri “00”, plus mundësi udhëtimi në Evropë veç me Auto Mita

Auto Mita
E len kerrin e vogël, e merr kerrin e madh “00” dhe i’a mësyn rrugëve të gjata – Auto Mita

E len kerrin e vogël, e merr kerrin e madh “00” dhe i’a mësyn rrugëve të gjata – Auto Mita

Auto Mita
Ndrroje kerrin e vogël me Dacia Duster të ri për rrugë të gjata – Auto Mita

Ndrroje kerrin e vogël me Dacia Duster të ri për rrugë të gjata – Auto Mita

Auto Mita
Qysh bohet kerri i vogël, kerr i ri!

Qysh bohet kerri i vogël, kerr i ri!

Auto Mita
3, 2, 1 – Volvo gati për ty!

3, 2, 1 – Volvo gati për ty!

Volvo Kosova
Oferta që t’bon me kerr t’ri për pranverë

Oferta që t’bon me kerr t’ri për pranverë

Auto Mita
Ofertat e Auto Mita t’bojnë me kerr t’ri –  filluar nga 179 euro në muaj

Ofertat e Auto Mita t’bojnë me kerr t’ri – filluar nga 179 euro në muaj

Auto Mita
Iniciativa e Auto Mita për të shpëtuar jetë me moton “Sa kushton jeta?”

Iniciativa e Auto Mita për të shpëtuar jetë me moton “Sa kushton jeta?”

Kosovë
Dorëzohen çelësat e 100 veturave Renault Austral – oferta nga 36,900 në vetëm 33,900 euro

Dorëzohen çelësat e 100 veturave Renault Austral – oferta nga 36,900 në vetëm 33,900 euro

Auto Mita
Përfito nga oferta madhështore dhe bëje tëndin Nissan X-Trail E-Power!

Përfito nga oferta madhështore dhe bëje tëndin Nissan X-Trail E-Power!

Auto Mita
 Subvencion 10,000€ dhe rimbushje e veturës falas – Oferta e Auto Mita dhe ProCredit Bank

 Subvencion 10,000€ dhe rimbushje e veturës falas – Oferta e Auto Mita dhe ProCredit Bank

Auto Mita
SUV-i më modern tani me çmim promocional në Auto Mita

SUV-i më modern tani me çmim promocional në Auto Mita

Auto Mita
Volvo Kosova fillon fuqishëm vitin me ofertën e parë – çmime promocionale dhe goma dimri falas

Volvo Kosova fillon fuqishëm vitin me ofertën e parë – çmime promocionale dhe goma dimri falas

Volvo Kosova
Zyrtare: Dacia Sandero Stepway vetura më e shitur në Kosovë

Zyrtare: Dacia Sandero Stepway vetura më e shitur në Kosovë

Auto Mita
Vazhdon dominimi i Renault Clio në Kosovë

Vazhdon dominimi i Renault Clio në Kosovë

Auto Mita
Auto Mita sjell dhuratën e fundvitit – Renault Austral automatik me ZBRITJE dhe goma dimri falas

Auto Mita sjell dhuratën e fundvitit – Renault Austral automatik me ZBRITJE dhe goma dimri falas

Auto Mita
Volvo hap zyrtarisht përfaqësinë e saj në Kosovë

Volvo hap zyrtarisht përfaqësinë e saj në Kosovë

Kosovë
Kape ofertën e fundvitit në Auto Mita – blej veturë me zbritje dhe merr goma dimri falas

Kape ofertën e fundvitit në Auto Mita – blej veturë me zbritje dhe merr goma dimri falas

Auto Mita
Vetëm edhe tre ditë kanë mbetur nga oferta e Auto Mita – makina e re të vjen me servis falas gjithë jetën

Vetëm edhe tre ditë kanë mbetur nga oferta e Auto Mita – makina e re të vjen me servis falas gjithë jetën

Auto Mita
Auto Mita rikthen ofertën pas kërkesave të panumërta – servisi gratis gjithë jetën, përfito sepse zgjatë vetëm një javë

Auto Mita rikthen ofertën pas kërkesave të panumërta – servisi gratis gjithë jetën, përfito sepse zgjatë vetëm një javë

Auto Mita
Renault Austral E-tech bën mrekullinë – Prishtinë në Ferizaj me vetëm 0.71 litra

Renault Austral E-tech bën mrekullinë – Prishtinë në Ferizaj me vetëm 0.71 litra

Auto Mita