LAJMI I FUNDIT:

Albena Reshitaj

194 Artikuj

Deputetja e Kuvendit të Kosovës thotë se është kërcënuar dy herë gjatë ditës

Deputetja e Kuvendit të Kosovës thotë se është kërcënuar dy herë gjatë ditës

Kosovë
“Nuk jam unë deputetja e mëditjeve”, “Qortimet i bëj kur ja teproni, siç bëtë ju dje”- Reshitaj e Konjufca përplasen në Kuvend

“Nuk jam unë deputetja e mëditjeve”, “Qortimet i bëj kur ja teproni, siç bëtë ju dje”- Reshitaj e Konjufca përplasen në Kuvend

Kosovë
Reshitaj i reagon Konjufcës: Nuk punoj për mëditje, prita 30 minuta në bufe dhe u largova nga Kuvendi

Reshitaj i reagon Konjufcës: Nuk punoj për mëditje, prita 30 minuta në bufe dhe u largova nga Kuvendi

Kosovë
“Qëndroi vetëm 10 sekonda në seancë, administrata mos t’i jap asnjë mëditje”– Konjufca tregohet i ashpër me deputeten Albena Reshitaj

“Qëndroi vetëm 10 sekonda në seancë, administrata mos t’i jap asnjë mëditje”– Konjufca tregohet i ashpër me deputeten Albena Reshitaj

Kosovë
​Aliu: Rritja e çmimeve ka ndikuar të shfrytëzojmë vetëm 40% të buxhetit të vitit 2022

​Aliu: Rritja e çmimeve ka ndikuar të shfrytëzojmë vetëm 40% të buxhetit të vitit 2022

Financa
Deputetja Reshitaj kundër opozitës, merr pjesë në votimin e masave emergjente për energjinë

Deputetja Reshitaj kundër opozitës, merr pjesë në votimin e masave emergjente për energjinë

Energjetika
Reshitaj, Jasharajt: I përkrahim kërkesat e SBASHK-ut, por çka nëse Qeveria nuk ka buxhet për t’iu përkrahur me 100 euro?

Reshitaj, Jasharajt: I përkrahim kërkesat e SBASHK-ut, por çka nëse Qeveria nuk ka buxhet për t’iu përkrahur me 100 euro?

Kosovë
Lëvizjet më të bujshme të deputetëve kosovarë ndër vite

Lëvizjet më të bujshme të deputetëve kosovarë ndër vite

Ismail Jakupi
Albena Reshitaj pjesë e mundshme e grupit parlamentar të Listës Guxo, komentojnë analistët

Albena Reshitaj pjesë e mundshme e grupit parlamentar të Listës Guxo, komentojnë analistët

Politikë
Reshitaj pas suksesit të Gjon Muharremajt në Eurovision: Kosova e shqiptarët edhe një herë i treguan Evropës që janë vlerë e shtuar për Bashkimin Evropian

Reshitaj pas suksesit të Gjon Muharremajt në Eurovision: Kosova e shqiptarët edhe një herë i treguan Evropës që janë vlerë e shtuar për Bashkimin Evropian

Yjet
Në shtëpinë e Albena Reshitajt për festën e Fitër Bajramit – deputetja e cila agjëroi çdo Ramazan që nga koha e rinisë

Në shtëpinë e Albena Reshitajt për festën e Fitër Bajramit – deputetja e cila agjëroi çdo Ramazan që nga koha e rinisë

Butrint Avdyli
Në mes të funksionit të deputetit dhe punës në Universitet – 11 deputetët që pezulluan punën si profesor në UP

Në mes të funksionit të deputetit dhe punës në Universitet – 11 deputetët që pezulluan punën si profesor në UP

Kosovë
Deputetja e AAK-së thotë se pandemia është betejë e përbashkët e të gjitha partive politike

Deputetja e AAK-së thotë se pandemia është betejë e përbashkët e të gjitha partive politike

Shëndetësi
Në AAK-në e Suharekës diskutohet për votën e Albena Reshitajt

Në AAK-në e Suharekës diskutohet për votën e Albena Reshitajt

Kosovë
Reshitaj ndjen keqardhje që veproi ndryshe nga AAK për Osmanin: Ramushi më tha “nuk është mirë të ndahesh nga grupi”

Reshitaj ndjen keqardhje që veproi ndryshe nga AAK për Osmanin: Ramushi më tha “nuk është mirë të ndahesh nga grupi”

Kosovë
Pacolli për seancën e zgjedhjes së presidentit: Nuk fjeta deri në orën 3 të natës, Osmanit ia sigurova dy vota

Pacolli për seancën e zgjedhjes së presidentit: Nuk fjeta deri në orën 3 të natës, Osmanit ia sigurova dy vota

Politikë
Tahiri: Albena Reshitajn nuk do ta largojmë nga AAK, nuk ishte e para që votoi ndryshe nga partia

Tahiri: Albena Reshitajn nuk do ta largojmë nga AAK, nuk ishte e para që votoi ndryshe nga partia

Politikë
Reshitaj mohon se LVV i kërkoi votë për Presidentin: Ishte vendim i imi, kisha dy arsye të jem pjesë e procesit

Reshitaj mohon se LVV i kërkoi votë për Presidentin: Ishte vendim i imi, kisha dy arsye të jem pjesë e procesit

Politikë
AAK ende nuk ka marrë asnjë vendim për deputeten Reshitaj, Haradinaj: Vota e saj ishte pjesë e trafikimit të votave për Osmanin  

AAK ende nuk ka marrë asnjë vendim për deputeten Reshitaj, Haradinaj: Vota e saj ishte pjesë e trafikimit të votave për Osmanin  

Kosovë
Reshitaj: Vazhdoj të jem pjesë e AAK-së

Reshitaj: Vazhdoj të jem pjesë e AAK-së

Politikë
Reshitaj: Për herë të parë lamë jashtë ndikimin e Listës Serbe në formimin e institucioneve

Reshitaj: Për herë të parë lamë jashtë ndikimin e Listës Serbe në formimin e institucioneve

Kosovë
Albena Reshitaj flet se a u përjashtua nga AAK, pas vendimit për të marrë pjesë në seancën për presidentin

Albena Reshitaj flet se a u përjashtua nga AAK, pas vendimit për të marrë pjesë në seancën për presidentin

Jehona Hulaj
Albena Reshitaj, Adem Hoxha e Fadil Gashi në seancë për zgjedhjen e presidentit

Albena Reshitaj, Adem Hoxha e Fadil Gashi në seancë për zgjedhjen e presidentit

Kosovë
Time Kadrijaj i bë thirrje Albena Reshitajt: Respekto partinë, mos e voto Vjosa Osmanin!

Time Kadrijaj i bë thirrje Albena Reshitajt: Respekto partinë, mos e voto Vjosa Osmanin!

Politikë