0Shares

Rusët janë shpeshherë protagonistë të video-xhirimeve komike që publikohen në internet. Ashtu ka ndodhur edhe kësaj radhe.

Ndërkohë që vozisnin me automjetin e tyre në mot të keq, dy rusëve iu janë prishur fshirëset e xhamave. Ata kanë ideuar një mënyrë që t’i bëjnë të lëvizin.

I kanë hapur të dy xhamat e dyerve dhe fshirëset i kanë lidhur me pe, ndërsa personi në ulësen e pasagjerit i ka lëvizur me duar… /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)