LAJMI I FUNDIT:

Kronika e Zezë - Faqja 2

Iu gjetën 7 qese të vogla me kokainë – arrestohet i dyshuari te Pallati i Drejtësisë në Prishtinë

Iu gjetën 7 qese të vogla me kokainë – arrestohet i dyshuari te Pallati i Drejtësisë në Prishtinë

Kronika e Zezë
Arrestohet i mituri në Vushtrri, kërcënon bashkëmoshatarin e tij duke i kërkuar para

Arrestohet i mituri në Vushtrri, kërcënon bashkëmoshatarin e tij duke i kërkuar para

Kronika e Zezë
Një femër sulmon fizikisht dy policë në Prishtinë

Një femër sulmon fizikisht dy policë në Prishtinë

Kronika e Zezë
Plagoset një person në Prishtinë

Plagoset një person në Prishtinë

Kronika e Zezë
Zhduket një person në Gjakovë

Zhduket një person në Gjakovë

Kronika e Zezë
Digjet një veturë në Leposaviq

Digjet një veturë në Leposaviq

Kronika e Zezë
I shkakton lëndime viktimës femër – arrestohet prishtinasi

I shkakton lëndime viktimës femër – arrestohet prishtinasi

Kronika e Zezë
Zhduken dy burra, njëri në Gjilan e tjetri në Gjakovë

Zhduken dy burra, njëri në Gjilan e tjetri në Gjakovë

Kronika e Zezë
Goditet një këmbësor në Mitrovicë

Goditet një këmbësor në Mitrovicë

Kronika e Zezë
Plagos aksidentalisht vetën një person në Klinë

Plagos aksidentalisht vetën një person në Klinë

Kronika e Zezë
Grabitet postieri në Pejë: I maskuari ia vjedh çantën me 2 mijë euro

Grabitet postieri në Pejë: I maskuari ia vjedh çantën me 2 mijë euro

Kronika e Zezë
Tentoi ta vë në lajthitje policinë duke u lajmëruar rrejshëm si ankues, arrestohet 20-vjeçari në Vushtrri

Tentoi ta vë në lajthitje policinë duke u lajmëruar rrejshëm si ankues, arrestohet 20-vjeçari në Vushtrri

Kronika e Zezë
Shpërthejnë zjarret në rajonin e Prizrenit, policia jep detaje

Shpërthejnë zjarret në rajonin e Prizrenit, policia jep detaje

Kronika e Zezë
Zjarr në një autoservis në Duhël të Suharekës, digjen disa vetura

Zjarr në një autoservis në Duhël të Suharekës, digjen disa vetura

Kronika e Zezë
Një grua sulmoi fizikisht një police në Ferizaj

Një grua sulmoi fizikisht një police në Ferizaj

Kronika e Zezë
Zhduket një person në Mamushë

Zhduket një person në Mamushë

Kronika e Zezë
Foto ilustruese

Digjet një shtëpi në Malishevë, vdes i moshuari – nuk arriti të dalë nga shtëpia

Kronika e Zezë
Sulmohet me thikë një i mitur në Prishtinë, arrestohet bashkëmoshatari i tij

Sulmohet me thikë një i mitur në Prishtinë, arrestohet bashkëmoshatari i tij

Kronika e Zezë
Rrënohen tri furra të gëlqeres në Shtime

Rrënohen tri furra të gëlqeres në Shtime

Kronika e Zezë
Arrestohet i dyshuari për trafikim të narkotikëve në Gjilan, policia tregon se çka gjeti në banesën e tij

Arrestohet i dyshuari për trafikim të narkotikëve në Gjilan, policia tregon se çka gjeti në banesën e tij

Kronika e Zezë
Mbishkrime me motive nxitëse në muret e disa shtëpive në Zveçan, prokuroria inicion hetime

Mbishkrime me motive nxitëse në muret e disa shtëpive në Zveçan, prokuroria inicion hetime

Kronika e Zezë
Konfiskohen lëndë narkotike e armë në Prishtinë, arrestohet i dyshuari

Konfiskohen lëndë narkotike e armë në Prishtinë, arrestohet i dyshuari

Kronika e Zezë
Kapen me drogë, Policia arreston një shtetas të Serbisë dhe dy kosovarë

Kapen me drogë, Policia arreston një shtetas të Serbisë dhe dy kosovarë

Kronika e Zezë
Sulmoi policët në gjendje të dehur, arrestohet një femër në Prishtinë

Sulmoi policët në gjendje të dehur, arrestohet një femër në Prishtinë

Kronika e Zezë