LAJMI I FUNDIT:

Kronika e Zezë - Faqja 417

Detaje nga policia për djegien e një personi brenda veturës në Vlashnjë të Prizrenit

Detaje nga policia për djegien e një personi brenda veturës në Vlashnjë të Prizrenit

Kronika e Zezë
Ishte në lidhje dashurie me një të mitur, arrestohet i dyshuari nga Ferizaj

Ishte në lidhje dashurie me një të mitur, arrestohet i dyshuari nga Ferizaj

Kronika e Zezë
E ndaluan në Komoran dhe i gjetën 2 kilogramë marihuanë në veturë, policia arreston një mashkull dhe një femër

E ndaluan në Komoran dhe i gjetën 2 kilogramë marihuanë në veturë, policia arreston një mashkull dhe një femër

Kronika e Zezë
Sulmohet me thikë një person në Prishtinë

Sulmohet me thikë një person në Prishtinë

Kronika e Zezë
Përdhunuan 20 vjeçaren nga Kosova me aftësi të kufizuara, në pranga dy vëllezër nga Kukësi

Përdhunuan 20 vjeçaren nga Kosova me aftësi të kufizuara, në pranga dy vëllezër nga Kukësi

Kronika e Zezë
Një shqiptar nga Kosova vret të renë e tij në Zvicër

Një shqiptar nga Kosova vret të renë e tij në Zvicër

Kronika e Zezë
Digjet një person brenda veturës në Vlashnjë të Prizrenit

Digjet një person brenda veturës në Vlashnjë të Prizrenit

Kronika e Zezë
Përleshje me grushte e thika në Shtime, një person përfundon në QKUK

Përleshje me grushte e thika në Shtime, një person përfundon në QKUK

Kronika e Zezë
Policia po heton vdekjen e një qytetari në QKUK

Policia po heton vdekjen e një qytetari në QKUK

Kronika e Zezë
Dyshohet se një femër ka bërë vetëvrasje në Qendrën Korrektuese në Lipjan

Dyshohet se një femër ka bërë vetëvrasje në Qendrën Korrektuese në Lipjan

Kronika e Zezë
Gjilan, djali sulmon fizikisht babain

Gjilan, djali sulmon fizikisht babain

Kronika e Zezë
Sulm me shufra metalike në Drenas, lëndohet një person

Sulm me shufra metalike në Drenas, lëndohet një person

Kronika e Zezë
Vajza sulmon fizikisht nënën në Prishtinë

Vajza sulmon fizikisht nënën në Prishtinë

Kronika e Zezë
Agim Jefkaj në kërkim, policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e tij

Agim Jefkaj në kërkim, policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e tij

Kronika e Zezë
Aksident trafiku, goditet një këmbësor në Gjilan

Aksident trafiku, goditet një këmbësor në Gjilan

Kronika e Zezë
E rrëmbyen një shtetas turk dhe i kërkuan 50 mijë euro në këmbim të lirimit, Prokuroria ngrit aktakuzë ndaj katër personave

E rrëmbyen një shtetas turk dhe i kërkuan 50 mijë euro në këmbim të lirimit, Prokuroria ngrit aktakuzë ndaj katër personave

Kronika e Zezë
Aksident në Gjilan, lëndohen dy persona

Aksident në Gjilan, lëndohen dy persona

Kronika e Zezë
Prokuroria ngrit aktakuzë ndaj një personi, u prezantua si bashkëpunëtor i gjykatësve në Hagë duke i kërkuar para të dëmtuarit 

Prokuroria ngrit aktakuzë ndaj një personi, u prezantua si bashkëpunëtor i gjykatësve në Hagë duke i kërkuar para të dëmtuarit 

Kronika e Zezë
Sulm fizik në Prishtinë, arrestohet një person

Sulm fizik në Prishtinë, arrestohet një person

Kronika e Zezë
Aksident në rrugën Prishtinë-Podujëve, lëndohen dy persona

Aksident në rrugën Prishtinë-Podujëve, lëndohen dy persona

Kronika e Zezë
Brenda një dite policia shqiptoi mbi 1 mijë tiketa të trafikut

Brenda një dite policia shqiptoi mbi 1 mijë tiketa të trafikut

Kronika e Zezë
Vetura godet një këmbësore në Vranjevc

Vetura godet një këmbësore në Vranjevc

Kronika e Zezë
Policia gjen dy thasë me cigare të kontrabanduara në Pejë

Policia gjen dy thasë me cigare të kontrabanduara në Pejë

Kronika e Zezë
Gjuan me armë zjarri në drejtim të një personi, arrestohet i dyshuari në Mitrovicë

Gjuan me armë zjarri në drejtim të një personi, arrestohet i dyshuari në Mitrovicë

Kronika e Zezë